DT - Profesjonalny zestaw DNAiTest - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

DT - Profesjonalny zestaw DNAiTest

Oznaczenie produktu: DT

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny zestaw DNAiTest® do pobierania i zabezpieczania materiału biologicznego (wymazu z jamy ustnej) dla celów medycznych, prywatnych i sądowych.
Zestaw DNAiTest® zawiera:

 

Zestaw można zakupić w naszym biurze lub dzwoniąc do naszych konsultantów.

Pobieranie materiału jest bardzo proste i bezbolesne. Ważne jest aby wykonywać je zgodnie z instrukcją pobierania wymazu.

Zestaw można również nabyć bezpośrednio w naszym laboratorium lub za pośrednictwem elektronicznego systemu zamówień - sklepu.

Zestaw wysyłany jest priorytetową przesyłką poleconą Poczty Polskiej lub za pośrednictwem systemu paczkomatów Inpost.

Zapraszamy również do współpracujących z DNAi punktów pobrań materiału biologicznego (w całej Polsce) i skorzystania z okazji obniżonych cen badań! W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na każde  Państwa pytanie.

DNAiTest Profesjonalny zestaw do pobierania DNA

 

DNAiTest Profesjonalny zestaw do pobierania materiału genetycznego

 

 

DNAiTest Profesjonalny zestaw do pobierania materiału biologicznego

 

Cena: 89.00 zł
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.