Ustalanie ojcostwa w Centrum Informacji Genetycznych DNAi - ZAMÓWIENIA - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Zamówienia

Istnieją trzy możliwe drogi dokonania zamówienia badań w naszej firmie:


Datę przyjęcia zamówienia do realizacji stanowi pierwszy dzień po otrzymaniu dowodu wpłaty na pełną kwotę zamówienia oraz po dostarczeniu materiału biologicznego do naszego laboratorium w Krakowie.

Badania ojcostwa

W normalnym trybie testy na ojcostwo przeprowadzane są w terminie 5-7 dni roboczych. Istnieje również możliwość wykonania badania w trybie ekspresowym 3 dniowym za dopłatą 100% jego wartości. W przypadku dostarczenia zniszczonego lub niewłaściwie pobranego materiału, który uniemożliwiłby przeprowadzenie prawidłowej analizy genetycznej rościmy sobie prawo do wydłużenia czasu badań o dodatkowe 7 dni roboczych (liczonych od momentu dostarczenia właściwie ponownie pobranej próbki).


Ekspertyzy kryminalistyczne

Mając na uwadze, iż w niektórych postępowaniach karnych termin wydania opinii biegłego sądowego ma kluczowe znaczenie dla sprawy, opracowujemy ekspertyzę standardowo w ciągu 7-15 dni roboczych. W przypadku otrzymania dużej liczby próbek zastrzegamy sobie prawo do negocjacji terminu i warunków realizacji, zawsze jednak przed przyjęciem zamówienia.
Jednocześnie zapewniamy możliwość omówienia każdego zlecenia z naszymi specjalistami z zakresu genetyki molekularnej i diagnostyki laboratoryjnej posiadającymi wieloletnie doświadczenie.

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.