Zlecenia/odbiór wyników - logowanie - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Zlecenia/odbiór wyników - logowanie

 

SKŁADANIE ZLECEŃ:                                      ®  Złóż zlecenie / zapytanie  ¬

za pośrednictwem indywidualnego, bezpiecznego konta e-mail (ssl) - serwis obsługiwany przez home.pl, lub przez skrzynkę e-mail.. 

Instrukcja: 1) w polu "Zaloguj się" proszę wpisać przesłany przez nas adres e-mail (...państwalogin...@dnai.pl ) 2) w polu "wpisz hasło" proszę wprowadzić przesłane hasło które przy pierwszym logowaniu jest takie samo jak hasło do naszego Elektronicznego Systemu Wydawania Wyników (ESWW).

(jeśli dotychczas nie otrzymali Państwo indywidualnego konta e-mail, prosimy o kontakt telefoniczny).

 

ODBIÓR WYNIKÓW BADAŃ I EKSPERTYZ:                ® Odbierz wyniki ¬

za pośrednictwem bezpiecznego (kodowanego ssl) Elektronicznego Systemu Wydawania Wyników BioTe21 (ESWW) - wszystkie ekspertyzy wydawane są elektronicznie (natychmiast po ich przygotowaniu) oraz "na papierze", dostarczane przesyłką pocztową.

INFORMACJA OGÓLNA:

Mając na uwadze, iż w postępowaniach karnych  termin wydania opinii Biegłego Sądowego ma kluczowe znaczenie Laboratorium Kryminalistyki i Badań Genetycznych Ojcostwa DNAi w Krakowie, pragnie poinformować, że specjalnie dla PROKURATUR i środowisk zajmujących się badaniami kryminalistycznymi:

  • powstał po raz pierwszy w Polsce zabezpieczony kodem SSL, ELEKTRONICZNY SYSTEM WYDAWANIA WYNIKÓW (ESWW) badań genetycznych (podobny do bankowych kont elektronicznych). Dzięki tej innowacji, będą Państwo mogli w sposób bezpieczny, na bieżąco, o dowolnej porze dnia 1) monitorować postęp prowadzonych analiz, 2) wpływać bezpośrednio na optymalizację kosztów badań, 3) zapoznawać się na bieżąco z wynikami prac, co może pomóc w ustalaniu możliwych kierunków śledztwa, jak również 4) odbierać w sposób bezpieczny ekspertyzę końcową natychmiast po jej sporządzeniu przez naszego biegłego sądowego za pośrednictwem systemu internetowego zabezpieczonego indywidualnym hasłem. (Prosta i czytelna instrukcja w załączniku). System ESWW jest odpowiedzią na liczne doniesienia o niebezpieczeństwie i możliwości przechwytywania danych poufnych jakimi są wyniki badań przez osoby nieupoważnione, zwłaszcza podczas przesyłania pilnych danych drogą Faxu jak również drogą telefoniczną.

 

Gwarantujemy pełną ochronę danych osobowych - wszystkie potrzebne dane do wykonania badania, jak również same wyniki stanowią pilnie strzeżoną tajemnicę.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.