Testy Narkotykowe - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Testy Narkotykowe

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy
ofertę szybkich i wiarygodnych testów narkotykowych:

• w prostym i jednoznacznym  systemie paskowym Acon
  

• oraz w bardziej zaawansowanym systemie NIK 

Dysponujemy szeregiem testów jakościowych do badań z moczu, śliny i krwi, wykrywających między innymi takie narkotyki jak:

• Amfetamina (AMP)
• Metamfetamina (MET)
• Kokaina (COC)
• Marihuana (THC)
• Morfina (MOP)
• Metadon (MTD)
• Barbiturany (BAR)
• Benzodiazepiny (BZO)
• Ecstasy (MDMA)
• Opiaty (OPI)
• Fencyklidyny (PCP)
• Antydepresanty trójpierścieniowe (TCA)
• Buprenorfina (BUP)
• Oksykodon (OXY)
• Propoksyfen (PPX)

W laboratorium wdrażamy również technologie ilościowych badań narkotyków we krwi, które w razie konieczności nie tylko potwierdzą podstawowe analizy jakościowe z wykorzystaniem opisanych powyżej testów, ale umożliwią również ustalenie ilości i pochodzenia narkotyku.

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA.

•  W naszym laboratorium, dla policji, sądów i prokuratur przygotowujemy profesjonalne ekspertyzy z analiz jakościowych pod kątem obecności narkotyków w płynach ustrojowych i wydzielinach w tym moczu, śliny i we krwi, niezidentyfikowanych substancji płynnych, proszkowych oraz innych.

• Systemy Acon przystosowane są do wykorzystania w warunkach domowych, gdzie stwierdza się obecność substancji niedozwolonych już po kilku minutach, dlatego testy te polecane są osobom prywatnym a zwłaszcza rodzicom, którzy chcą się upewnić, że ich dzieci nie mają kontaktu z narkotykami, zwłaszcza po zauważeniu zewnętrznych objawów takich jak rozszerzone źrenice, dziwne zachowanie, nadpobudliwość lub inne objawy charakterystyczne dla różnych narkotyków.

Wykonanie testu jest niezwykle proste. Badanie w systemie Acon wykonuje się przez naniesienie kilku kropli moczu na pasek immunochromatograficzny, wskazujący po 2-3 minutach wynik w postaci barwnych linii.
Testy można wykonać w naszym laboratorium jak również zamawiać telefonicznie lub drogą internetową:

biote21@biote21.com 

Infolinia: 0 507 470 880

Zapraszamy do zapoznania się z innymi usługami naszego laboratorium:

9 kwietnia 2010 - Ustalanie ojcostwa

Ustalanie ojcostwa
Oferujemy Państwu najdokładniejsze testy DNA na ustalanie ojcostwa, badanie pokrewieństwa oraz identyfikację genetyczną, które wykonujemy rutynowo na 15-stu układach STR (największa pewność na rynku) w czasie 7 do 10 dni w naszym laboratorium...

9 kwietnia 2010 - Badania kryminalistyczne

Badania kryminalistyczne
Wykonywane przez nas genetyczne badania kryminalistyczne charakteryzuje wysoki współczynnik skuteczności, a wydawane w ciągu 7-15 dni ekspertyzy stanowią niepodważalny dowód w postępowaniu sądowym i karnym.

9 kwietnia 2010 - Medycyna sądowa

Medycyna sądowa
Oferowane przez nas genetyczne analizy porównawcze, w tym sądowe ustalanie ojcostwa z protokolarnym pobieraniem DNA, prowadzone są z wykorzystaniem uznanych na całym świecie technologii identyfikacji genetycznej Oferujemy Państwu jedne z...
« poprzednia1następna »
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.