Centrum Informacji Genetycznych - Sklep - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

BADANIA GENETYCZNE DNAi

Lista usług dostępnych w elektronicznym systemie zamówień (w Sklepie):

Badanie Ojcostwa dla celów prywatnychUstalanie Ojcostwa dla celów sądowych

 

 

Testy zdrady z DNAGenealogia- badanie pochodzenia

 

 

Domowe testy diagnostyczne

DNAiTest - zestaw do samodzielnego pobierania DNA

 

Eskpertyzy kryminalistyczne - daktyloskopia

Testy narkotykowe

 

 

 

Bdania Genetyczne zwierzątBdania Genetyczne roślin i grzybów filamentowych

 

 

Badania Genetyczne - różneSpersonalizowana Medycyna Molekularna DNAi

Artgen - profil Twojego DNA

Badania naukowe i technologiczne DNAi

 

  

 

 

 

Prosimy o sprawdzenie PROMOCJI (informacja w zakładce aktualności).

Najczęściej zamawiane:

  • DTU + OJC1p zestaw do pobierania DNA + badanie ojcostwa dla celów prywatnych w promocyjnej cenie,
  • OJCSp  ustalanie ojcostwa dla celów sądowych w promocyjnej cenie,
  • GK i GM  genealogia - ustalanie pochodzenia w linii żeńskiej i męskiej,
  • BTM + BTG      biochemiczny i genetyczny test w kierunku ustalenia dowodów zdrady.

 

 

Laboratorium DNAi w Krakowie analizuje 27-41 układów STR jądrowego DNA (w zależności od potrzeb) w czasie w czasie 5 - 10 dni roboczych. W sytuacjach nadzwyczajnych, wymagających powtórzenia wyników badań (np. w przypadku niewystarczającej ilości i jakości DNA), laboratorium zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu badań. DNAi wydaje jedynie wyniki zwalidowane pozytywnie (pewne).  Laboratorium uzyskało międzynarodowe certyfikaty GEDNAP świadczące o biegłości w badaniach genetycznych i biochemicznyh. Jednocześnie, jako jedno z nielicznych laboratoriów, DNAi prowadzi badania mitochondrialnego DNA (mtDNA).

Płatność za testy związane z badaniem ojcostwa i ustalaniem pokrewieństwa jest wymagana dopiero przed analizą wyników badań, co w praktyce umożliwia wcześniejsze przesłanie do laboratorium DNAi próbek materiału, zanim dokonają Państwo płatności w biurze DNAi lub przelewem bankowym. Osoby, które zdecydują się jednak na płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu zamówień mogą skorzystać z niższych cen na badania objęte promocją (dostępną tylko w sklepie elektronicznym).

Przy realizacji zamówienia za pośrednictwem niniejszego, elektronicznego systemu zamówień obowiązuje specjalna, niższa cena na ustalanie ojcostwa. W celu skorzystania z promocji należy zakupić zestaw do samodzielnego pobierania DNA DNAiTest oraz test OJC1P, co umożliwi wysłanie Państwu wszystkich potrzebnych materiałów na wskazany przez Państwa adres (również poste restante). Zapewniamy minimum formalności, poufność i pewne wyniki, które zapewnią Państwu pokój.

biote21 telefonista

Informacje o zamówieniach:

Wszystkie połączenia z serwisem rejestracyjnym, wysyłanie formularzy a także pobieranie wyników zabezpieczone są silnymi kluczami SSL.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay, klasycznym przelewem bankowym lub bezpośrednio w biurze.

Wszelkie informacje dotyczące składania zamówienia przez internet znajdą Państwo w zakładkach strony. Dziękujemy za skorzystanie z naszego serwisu i zapraszamy do Sklepu! 

biote21 telefonista

Zapraszamy do skorzystania z wydzielonej strony Sklepu, który ułatwi Państwu złożenie zamówienia.

Dostępne INFOLINIE:                      

Tel/fax: 12 416 17 06, kom: 533 404 301
e-mail: dnai@dnai.pl  

 

BioTe21

 

 

 

Centrum Informacji Genetycznych DNAi - Plakat

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.