- TESTY NA OJCOSTWO - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

- TESTY NA OJCOSTWO

Istnieją cztery możliwe drogi dokonania zamówienia badań w naszej firmie:Badania laboratoryjne

Wszystkie połączenia z serwisem rejestracyjnym, wysyłanie formularzy, a także pobieranie wyników zabezpieczone są silnymi kluczami    SSL.

Płatność za testy związane z badaniem ojcostwa i ustalaniem pokrewieństwa jest wymagana dopiero przed analizą wyników badań, co w praktyce umożliwia wcześniejsze przesłanie do laboratorium DNAi próbek materiału, zanim dokonają Państwo płatności w biurze DNAi lub przelewem bankowym. Osoby, które zdecydują się na płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu zamówień mogą skorzystać z niższych cen na badania objęte promocją (dostępną tylko w sklepie elektronicznym).

Przy realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu elektronicznego obowiązuje specjalna, niższa cena na ustalanie ojcostwa. W celu skorzystania z promocji należy zakupić zestaw do samodzielnego pobierania DNA DNAiTest oraz test OJC1P, co umożliwi wysłanie Państwu wszystkich potrzebnych materiałów (prostych instrukcji) na wskazany adres (również poste restante). Zapewniamy minimum formalności, poufność i pewne wyniki, które zapewnią Państwu pokój.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay, klasycznym przelewem bankowym lub bezpośrednio w biurze.

BioTe21                                           

 

biote21 telefonista       biote21 telefonista

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za skorzystanie z naszego serwisu i zapraszamy do sklepu poniżej!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godz/dobę.

 

SKLEP: 

DTU - Uproszczony zestaw DNAiTest

cena: 45.00 zł
DTU - Uproszczony zestaw DNAiTest

Uproszczony zestaw do pobierania DNA pozwala na samodzielne pobranie i zabezpieczenie materiału biologicznego z wymazu z jamy ustnej. Zakup Zestawu nie jest konieczny w przypadku pobierania materiału biologicznego w naszym laboratorium. 

 

DTUK- Uproszczony zestaw DNAiTest z dostawą TNT

cena: 75.00 zł
DTUK- Uproszczony zestaw DNAiTest z dostawą TNT

Dostarczenie Zestawów do samodzielnego pobierania materiału biologicznego - Biotest na następny dzień po złożeniu zamówienia telefonicznego (kurier TNT).

 

DT - Profesjonalny zestaw DNAiTest

cena: 89.00 zł
DT - Profesjonalny zestaw DNAiTest

Profesjonalny Zestaw do pobierania DNA pozwala na samodzielne i protokolarne pobranie i zabezpieczenie materiału biologicznego z wymazu z jamy ustnej. Zakup Zestawu nie jest konieczny w przypadku pobierania materiału biologicznego w naszym laboratorium. 

 

OJC1p - Prywatne badanie ojcostwa - promocja

cena: 499.00 zł
OJC1p - Prywatne badanie ojcostwa - promocja

Najtańszy test na ustalenie ojcostwa dla celów prywatnych. Dostępny jedynie w czasie trwania promocji, przy realizacji zamówienia za pośrednictwem elektronicznego systemu zamówień. Test obejmuje badanie dwóch osób: materiał pobierany od dziecka oraz domniemanego ojca z wydaniem jednostronicowej, skróconej ekspertyzy opartej o analizę długości fragmentów STR.

OJC1 - Podstawowy test na ojcostwo (ojciec + dziecko)

cena: 699.00 zł
OJC1 - Podstawowy test na ojcostwo (ojciec + dziecko)

Najczęściej wybierany, podstawowy test na ustalenie ojcostwa dla celów prywatnych. Obejmuje on badanie dwóch osób: materiał pobierany od dziecka oraz domniemanego ojca z wydaniem jednostronicowej, skróconej ekspertyzy opartej o analizę długości fragmentów STR. Badana liczba układów STR: 27! z możliwością rozszerzenia do 41. Wynik: potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa (Tak/Nie). 

OJC1d - Badanie ojcostwa dodatkowego dziecka

cena: 299.00 zł
OJC1d - Badanie ojcostwa dodatkowego dziecka

Badanie uzupełniające do OJC1 lub OJC1p. Badanie DNA drugiego (kolejnego) dziecka wraz z analizą porównawczą somatycznych układów STR. 

OJCSp - Sądowe ustalanie ojcostwa - promocja

cena: 1339.00 zł
OJCSp - Sądowe ustalanie ojcostwa - promocja

Promocja cenowa na ustalanie spornego ojcostwa dla celów sądowych. Badanie przeznaczone jest dla trzech osób (domniemanego ojca, dziecka, matki) i wymaga protokolarnego pobrania materiału biologicznego (w obecności świadków), w jednej z wielu współpracujących z DNAi jednostek na terenie całego kraju.

OJCS - Sądowe ustalanie ojcostwa

cena: 1490.00 zł
OJCS - Sądowe ustalanie ojcostwa

Ustalanie spornego ojcostwa dla celów sądowych przeznaczone jest dla trzech osób (domniemanego ojca, dziecka, matki). Badanie to wymaga protokolarnego pobrania materiału biologicznego (w obecności świadków), w jednej z wielu współpracujących z DNAi jednostek na terenie całego kraju.

OJCSps - Sądowe ustalenie ojcostwa - promocja dla sądów

cena: 1299.00 zł
OJCSps - Sądowe ustalenie ojcostwa - promocja dla sądów

Ustalanie spornego ojcostwa dla celów sądowych przeznaczone jest dla trzech osób (domniemanego ojca, dziecka, matki). Badanie to wymaga protokolarnego pobrania materiału biologicznego, które jest już wliczone w cenę badania (w obecności świadków). DNAi wspólpracuje z wieloma jednostkami NZOZ na terenie całego kraju, w których umawia na pobrania strony możliwie jak najbliżej ich mejsca zamieszkania.

OJCM - Test na ojcostwo z mikrośladu (włosów)

cena: 799.00 zł
OJCM - Test na ojcostwo z mikrośladu (włosów)

Alternatywne badanie, dla celów prywatnych z mikrośladów. Test na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych z mikrośladu, obejmuje porównanie dwóch DNA, w tym jednego mikrośladu.

POB1 - Pobieranie materiału genetycznego

cena: 200.00 zł
POB1 - Pobieranie materiału genetycznego

Usługa pobrania materiału genetycznego w badaniach dla celów prywatnych. Pobranie jest możliwe w jednej ze współpracujących z DNAi placówek medycznych, na terenie całego kraju. 

OJC2 - Test na ojcostwo z profilem DNA (OJC2)

cena: 959.00 zł
OJC2 - Test na ojcostwo z profilem DNA (OJC2)

Test na ustalenie ojcostwa dla celów prywatnych, test obejmuje badanie do 3 osób: materiał pobierany od dziecka, potencjalnego ojca oraz matki. Do wyniku potwierdzenia lub wykluczenia ojcostwa załączana jest tabela alleli (profil DNA).

OJCU - Profil DNA - uzupełnienie OJC1

cena: 150.00 zł
OJCU - Profil DNA - uzupełnienie OJC1

Uzupełnienie wyniku badań OJC1 o tabelę alleli wraz z analizą statystyczną, załączanych do ekspertyzy podstawowej, potwierdzającej lub wykluczającej ojcostwo (Tak/Nie).

TestPCR - Ubezpieczenie DNA

cena: 180.00 zł
TestPCR - Ubezpieczenie DNA

Do badań podstawowych (np. OJC1) polecamy wykupienie Testu PCR, umożliwiającego, wstępną ocenę przydatności DNA do dalszych badań genetycznych. 

Wykupienie tego testu ubezpiecza Państwa przed wykonaniem analizy, która mogłaby zakończyć się wynikiem stwierdzającym brak DNA w jednej z przesłanych próbek. TestPCR wyklucza próbki, które nie spełniają norm, skracając czas badania i obniżając koszty związane z ponowną analizą dosłanego DNA (test D1). Pojedynczy TestPCR obejmuje wstępną ocenę ilości oraz jakości DNA 1-2 próbek materiału.

D1 - Ustalenie pojedynczego profilu dosłanego DNA

cena: 299.00 zł
D1 - Ustalenie pojedynczego profilu dosłanego DNA

Test D1 należy wybrać w przypadku zanieczyszczenia DNA materiałem innej osoby lub niewystarczającej ilości/jakości przesłanego do badań materiału biologicznego, o czym informuje laboratorium po wcześniej  wykonanych testach DNA. Konieczność dosłania innego (alternatywnego) materiału, zgłaszana jest klientowi w wyjątkowych przypadkach, w których nie ma możliwości wydania jednoznacznego wyniku z w/w powodów.

W przypadku wcześniejszego wykupienia testu PCR (pozycja TestPCR), umożliwiającego wstępną ocenę przydatności materiału do dalszych badań genetycznych, koszt ponownych testów DNA na dosłanym materiale ponosi laboratorium. 

mtDNAtest - Badanie pokrewieństwa w linii żeńskiej

cena: 990.00 zł
mtDNAtest - Badanie pokrewieństwa w linii żeńskiej

Badanie pokrewieństwa w oparciu o materiał wykazujący wysoki stopień degradacji. W badaniach wykorzystywany jest mitochondrialne DNA, umożliwiające ustalenie pokrewieństwa w linii żeńskiej.

P1 - Ustalenie pojedynczego profilu DNA

cena: 399.00 zł
P1 - Ustalenie pojedynczego profilu DNA

Badanie uzupełniające. Ustalenie pojedynczego profilu genetycznego 1 osoby, obejmujące analizę somatycznych układów STR. Wykorzystywane np. w celu porównania z wcześniej uzyskanym profilem.

YSTR - Badanie pokrewieństwa w linii męskiej

cena: 1260.00 zł
YSTR - Badanie pokrewieństwa w linii męskiej

Badanie pokrewieństwa w linii męskiej w oparciu o analizę chromosomu Y.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.