- Testy na infekcje - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

- Testy na infekcje

Testy paskowe mogą być stosowane anonimowo, w warunkach domowych, co znacznie ułatwia wstępną diagnostykę, weryfikowaną następnie przez jednostki medyczne. Testy te charakteryzuje prosta formuła, są inwazyjne i nie wymagają bezpośredniego kontaktu z ciałem człowieka, stąd uważa się je za bezpieczne.

Eksperci DNAi czekają na Państwa telefon i chętnie udzielą wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie!

Poniżej przezentujemy listę wybranych testów wraz z szczegółowymi informacjami na ich temat. 

Test HIV

cena: 48 zł
Test HIV

Szybki test do jakościowego wykrywania przeciwciał wszystkich izotypów (IgG, IgM, IgA) specyficznych dla wirusa HIV-1 i HIV-2, jednocześnie w ludzkiej surowicy, osoczu lub krwi. HIV typu tri-jest to test, który dyskryminuje HIV 1 i HIV 2 w pojedynczym teście.

Test WZW typu B

cena: 48 zł
Test WZW typu B

Test wykrywający Hepatitis B, oparty na prostym i szybkim na teście immunologicznym. Oznaczane są czynniki HBsAg, HBsAb, HBeAg, HbeAb obecne we krwi obwodowej. Wykorzystywany w diagnostyce wirusowego zapalenia wątroby typu B (WZW typu B).

Test WZW typu C

cena: 48 zł
Test WZW typu C

Test WZW typu C przeznaczony do oznaczania jakościowego przeciwciał dla wirusa zapalenia wątroby typu C (anty-HCV) w ludzkiej surowicy lub osoczu. Pomocny w diagnozie infekcji Hepatitis C. 

Test na dengę

cena: 48 zł
Test na dengę

Test immunochromatograficzny, służy do szybkiego, jakościowego wykrywania przeciwciał IgG i IgM wirusa dengi w ludzkiej surowicy, osoczu lub w całości krwi.

Test na wykrycie kiły

cena: 48 zł
Test na wykrycie kiły

Szybki test wizualnego, bezpośredniego wykrywania przeciwciał syfilis. Stosowany  jako pomoc w diagnozie infekcji kiły.

Test na rzeżączkę

cena: 48 zł
Test na rzeżączkę

Szybki test, do wykonania w warunkach domowych, umożliwiający wykrycie antygenów rzeżączki 

Test na H. pylori

cena: 48 zł
Test na H. pylori

Diago-HP test ma na celu wykazanie obecności specyficznych przeciwciał bakterii H. pylori we krwi. Jeżeli przeciwciała są obecne w organizmie to wynik testu będzie pozytywny.

Zakażenie Helicobacter pylori może być ono przyczyną rozwoju stanów zapalnych żołądka, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy a nawet raka żołądka.

Test na Chlamydię

cena: 48 zł
Test na Chlamydię

Test ten jest przeznaczony do stosowania w diagnostyce in vitro w szybkim, jakościowego wykrywaniu Chlamydia trachomatis bezpośrednio z wymazu szyjki macicy kobiet i wymazu z cewki moczowej mężczyzn. Test jest przeznaczony do stosowania jako pomoc w diagnozie zakażenia chlamydiami. Test jest szybkim testem immunologicznym jakościowa, opiera się na zasadzie immunochromatografii.

Test na S. aureus

cena: 48 zł
Test na S. aureus

Jednoetapowy test immunologiczny do szybkiego, jakościowego wykrywania antygenu Streptococcus z grupy A z wymazów z gardła.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.