- Testy wykrywające choroby - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

- Testy wykrywające choroby

Testy paskowe mogą być stosowane anonimowo, w warunkach domowych, co znacznie ułatwia wstępną diagnostykę, weryfikowaną następnie przez jednostki medyczne. Testy te charakteryzuje prosta formuła, są inwazyjne i nie wymagają bezpośredniego kontaktu z ciałem człowieka, stąd uważa się je za bezpieczne.

Eksperci DNAi czekają na Państwa telefon i chętnie udzielą wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie!

Poniżej przezentujemy listę wybranych testów wraz z szczegółowymi informacjami na ich temat. 

Borelioza - badanie kleszcza w kierunku boreliozy

cena: 180,00 zł
Borelioza - badanie kleszcza w kierunku boreliozy

Aktualnie badanie oparte na genetycznej identyfikacji patogenów występujących w kleszczu jest najprostszą i najbardziej wiarygodną metodą diagnostyki boreliozy, pozwalającą pozyskać informacje umożliwiające ocenę ryzyka transmisji groźnych chorób podczas ukąszenia.

Test CEA - marker nowotwory

cena: 65 zł
Test CEA - marker nowotwory

Test CEA jest szybkim, bezpośrednim testem do wykrywania nowotworowego antygenu w surowicy krwi. Pomocny w diagnozie raka okrężnicy, raka sutka, raka płuc i raka trzustki. Test oparty jest na immunologicznym oznaczaniu CEA w surowicy.

Test na troponinę I

cena: 65 zł
Test na troponinę I

Prosty i szybki test immunochromatograficzny, przeznaczony do oznaczania poziomu troponiny I w krwi, w przypadku podejrzenia wystąpienia zawału serca.

Test PSA

cena: 65 zł
Test PSA

PSA Test jest szybkim testem, który w warunkach domowych w prosty i łatwy sposób pozwala określić czy poziom antygenu specyficznego dla prostaty (PSA) w surowicy krwi jest prawidłowy, czy powyżej normy. Pomocny w diagnozowaniu raka prostaty.

Test na gruźlicę

cena: 65 zł
Test na gruźlicę

Gruźlica pozostaje ważnym problemem społeczno-ekonomicznych i medycznych na całym świecie. Jako pomoc w wykryciu zakażenia tą chorobą można wykorzystać szybki test chromatograficzno - immunologiczny do bezpośredniego wykrywania przeciwciała gruźlicy w ludzkiej surowicy lub osoczu.

Test kasetowy na boreliozę

cena: 89 zł
Test kasetowy na boreliozę

Testy kasetowe (domowe) Lyme Borreliosis IgG+IgM, to testy wykrywające przeciwciała, które pojawiają się we krwi w odpowiedzi na wczesny, toczący się proces chorobowy, wywołany bakterią z rodzaju borrelia jak i przebytą (późną) boreliozę. 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.