- Testy ginekologiczne, ciążowe - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

- Testy ginekologiczne, ciążowe

Testy paskowe mogą być stosowane anonimowo, w warunkach domowych, co znacznie ułatwia wstępną diagnostykę, weryfikowaną następnie przez jednostki medyczne. Testy te charakteryzuje prosta formuła, są inwazyjne i nie wymagają bezpośredniego kontaktu z ciałem człowieka, stąd uważa się je za bezpieczne.

Eksperci DNAi czekają na Państwa telefon i chętnie udzielą wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie!

Poniżej przezentujemy listę wybranych testów wraz z szczegółowymi informacjami na ich temat. 

 

Test ciążowy HCG

cena: 48 zł
Test ciążowy HCG

Bardzo czuły paskowy test ciążowy do oznaczania poziomu HCG w próbkach moczu. Test ten jest łatwy w użyciu. Pozwala na wczesne wykrycie ciąży. Wynik uzyskiwany w postaci pojawienia się kolorowego prążka.

Test owulacyjny LH

cena: 48 zł
Test owulacyjny LH

Prosty paskowy test owulacyjny. Określa jakościowo poziom hormonu LH. Pozwala przewidzieć gwałtowny wzrost LH w moczu. Wysoki poziom LH świadczy o prawdopodobnej owulacji. Testy te mogą być stosowane w monitorowaniu cyklu menstruacyjnego i wyznaczaniu okresu płodnego.

Test FSH na menopauzę

cena: 48 zł
Test FSH na menopauzę

Prosty test paskowy do oznaczania stężenia hormonu FSH w próbkach moczu. Jakościowe oznaczenie FSH pozwala stwierdzić menopauzę. Wynik oznaczenia można odczytać wizualnie poprzez porównanie koloru pojawiającego się prążka. Test pomaga przygotować się zarówno fizycznie jak i psychicznie przed nadejściem menopauzy.

Przesiewowy test IgM

cena: 125 zł
Przesiewowy test IgM

Szybki i prosty, kasetkowy test przesiewowy. Przeznaczony do jakościowego wykrywania przeciwciał IgM dla Taoxoplasma gondii (toksoplazmoza TOX), wirusa cytomegalii (CMV), wirusa różyczki (RV), wirusa Herpes simplex 1 (opryszczka pospolita HSV-1), wirus Herpes Simplex II (opryszczka pospolita HSV-2). Wszystkie oznaczane w jednym teście.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.