OJC1p - Prywatne badanie ojcostwa - promocja - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

OJC1p - Prywatne badanie ojcostwa - promocja

Oznaczenie testu: OJC1P

Najtańszy test na ustalenie ojcostwa dla celów prywatnych, dostępny jedynie w czasie trwania promocji, przy realizacji zamówienia za pośrednictwem elektronicznego systemu zamówień. Badanie prowadzone jest rutynowo na 27 układach STR co daje największą w Polsce pewność wyniku. Test obejmuje badanie dwóch osób: materiał pobierany od dziecka oraz domniemanego ojca z wydaniem jednostronicowej, skróconej ekspertyzy opartej o analizę długości fragmentów STR. 

Jeśli nie posiadasz zestawu do pobierania DNA, prócz testu OJC1P prosimy także o zamówienie uproszczonego zestawu DNAiTest, który zawiera wszystkie materiały oraz instrukcje potrzebne do pobrania i zabezpieczenia próbek, łącznie z zaadresowaną kopertą zwrotną, w której DNA odsyłane jest do laboratorium DNAi.

Zapraszamy do skorzystania z obniżonych cen badań! W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

mainImagePolecamy: 
Zestaw do pobierania DNA 
TestPCR sprawdzający przydatność materiału do badań DNA

 

Cena: 499.00 zł
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.