BADANIE OJCOSTWA, USTALANIE OJCOSTWA, TESTY NA OJCOSTWO. - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

TEST NA OJCOSTWO- PRYWATNE

Badanie ojocstwa biote21

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2016 ROKU!

Centrum Informacji Genetycznych DNAi oferuje Państwu testy DNA na ustalanie ojcostwa i pokrewieństwa, zarówno dla celów prywatnych jak i sądowych - 499 zł brutto (bez żadnych dodatkowych opłat)! Wyspecjalizowany zespół, wraz z biegłym sądowym rutynowo wykonuje badania na 15 - 19 somatycznych układach STR w czasie 5 - 7 dni roboczych. Analizy prowadzone są bezpośrednio w Laboratorium DNAi, gdzie genetycy dokładają wszelkich starań by zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług przy zachowaniu niskich cen badań. Zespół DNAi pozostaje do Państwa dyspozycji, tak by spełnić Państwa oczekiwania i rozwiać wszelkie wątpliwości!


 Dostępne INFOLINIE:  

 Tel/fax: 12  416  17  06, kom: 5 3 1  5 4 5  5 0 0
 Nocny dyżur: 5 3 0  3 2 3  8 0 0 

 e-mail: dnai@dnai.pl  

 Miło nam również poinformować, że w dniu 
 dzisiejszym, w ofercie naszego laboratorium
 obowiązuje internetowa 
PROMOCJA na badanie
 ojcostwa OJC1 (informacja w zakładce 
aktualności).

Gwarantując pełną poufność, czekamy na Państwa telefon!

 

ustalanie ojcostwa biote21Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny Zestaw do pobrania materiału biologicznego, za pomocą którego można samodzielnie pobrać DNA do  testu na ojcostwo. Zestaw dostępny jest w naszym biurze, bądź w sklepie na naszej stronie internetowej. Można go również zamówić telefonicznie.

Specjalnie zaprojektowany Zestaw do pobrania materiału DNA umożliwi pobranie materiału genetycznego w zaciszu własnego domu co zapewni Państwu całkowitą anonimowość.

Osoby, które chciałyby wykonać badanie dla celów sądowych zapraszamy do naszych punktów protokolarnych pobrań w całej Polsce.

Laboratorium było wielokrotnie nagradzane, podlega kontroli  ze strony administracyjnych organów kontrolnych i ponosi pełną odpowiedzialność cywilno-lekarską.

 

ustalanie ojcostwa

POBIERANIE MATERIAŁU DO BADAŃ:

Wyjątkowo proste i  nieinwazyjne pobranie materiału biologicznego (wymaz z podpoliczkowej części jamy ustnej)  sprawia, że korzystając z naszej instrukcji znajdującej się wewnątrz Zestawu możesz go samodzielnie pobrać od dziecka oraz domniemanego ojca. Tak pobrany materiał następnie przesyła się do naszego Laboratorium listem zwykłym lub poleconym . Pobranie materiału od matki nie jest wymagane, lecz jedynie zalecane.

Wydawane przez nas ekspertyzy zawierają informacje z jednoznacznym wnioskiem końcowym, opisanym zgodnie z przyjętą nomenklaturą sądowo-prawną w zakresie wydawania wyników badań biologicznych.

Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, krótkie terminy realizacji oraz pełną ochronę danych osobowych.

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA:

W celu zamówienia testu należy:

  • złożyć zamówienie na Zestaw do Samodzielnego Pobierania DNA: drogą telefonicznąosobiście w biurze DNAi, drogą e- mail: dnai@dnai.pl lub za pomocą elektronicznego sklepu,
  • należy także uiścić opłatę za Zestaw do pobierania DNA (za badanie można zapłacić później, po przesłaniu Państwa DNA)przelewem bankowym, za pośrednictwem elektronicznego koszyka zamówień,
  • należy również wybrać test (popularny: OJC1) na formularzu zamówienia (w Zestawie), 
  • uregulować opłatę za wybrane przez Państwa badanie według cennika i zaleceń.

 

Po odesłaniu przez Państwa materiału do badań do naszego laboratorium i uiszczeniu opłat, rozpoczynamy realizację zamówienia. 

W przypadku wyboru innego niż elektroniczny sposobu zamówienia w sklepie, prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza zamówień wchodzącego w skład Zestawu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o telefon, chętnie wyjaśnimy.

Przy realizacji zamówienia za pośrednictwem elektronicznego systemu zamówień obowiązuje specjalna, niższa cena na ustalanie ojcostwa. W celu skorzystania z promocji należy zakupić zestaw do samodzielnego pobierania DNA BioTest oraz test OJC1P, co umożliwi wysłanie Państwu wszystkich potrzebnych materiałów na wskazany przez Państwa adres (również poste restante). Zapewniamy minimum formalności, poufność i pewne wyniki, które zapewnią Państwu pokój.

WYDAWANIE WYNIKÓW:

Pisemny wynik (ekspertyzę) wysyłamy listem poleconym na adres wskazany przez Państwa w formularzu. Dla Państwa wygody istnieje również możliwość  odebrania wyników u nas w biurze.

W wyjątkowych przypadkach związanych z jakością dostarczonego do badań DNA,  termin  wydania wyniku może się wydłużyć o czas potrzebny na przeprocesowanie dodatkowego materiału, co związane jest z restrykcyjną procedurą walidacji dostarczonych do nas prób. Nasze laboratorium wydaje wyłącznie wyniki , które przeszły pozytywną ocenę na każdym etapie badań.

Dodatkowo, możliwe jest  uzyskanie informacji telefonicznej o wyniku badania poprzez wcześniejsze podanie hasła, które  ustala się samodzielnie, a następnie  wpisuje do  formularza zamówienia, znajdującego się w Państwa Zestawie.

GWARANCJA:

Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, najkrótsze terminy realizacji, pełną ochronę danych osobowych oraz konkurencyjne ceny.

Jako Laboratorium z wieloletnim doświadczeniem  WYRÓŻNIAMY SIĘ:

  • Wysoką jakością badań, potwierdzoną unikatowymi międzynarodowymi certyfikatami biegłości,
  • Własnym Laboratorium,
  • Najwyższą pewnością uzyskiwanych wyników potwierdzanych (rzadko w Polsce) prowadzoną analizą biostatystyczną wszystkich wykonywanych badań,
  • Współpracą z licznymi jednostkami naukowo-badawczymi w Polsce i na świecie, umożliwiającą opracowywanie i ciągłe wdrażanie nowych technologii genetycznych przez naszych biegłych ekspertów,
  • Wyjątkową dbałością o absolutną poufność wyników, dostępnych wyłącznie zleceniodawcy,
  • Optymalną, niską ceną testów DNA, możliwą do uzyskania dzięki Państwa licznym zamówieniom.

Dzięki licznym zamówieniom, automatyzacji i standaryzacji procesu badań, udało nam się jeszcze bardziej podnieść jakość świadczonych usług. Wszystkie nasze działania prowadzimy z korzyścią dla Klienta- zmniejszając ceny badań, jednocześnie utrzymując wysoki poziom rzetelnie wydawanych wyników (ekspertyz z badań).

 

 

Nowy profesjonalny zestaw do pobierania DNA

DNAiTest zestaw do pobierania materiału genetycznego

DNAiTest- zestaw do pobierania DNA

DNAiTest- Zestaw do ustalania ojcostwa

Już dziś zamów  profesjonalny zestaw
do pobierania materiału genetycznego DNAiTest®
Zapraszamy do elektronicznego systemu zamówień.

WIARYGODNOŚĆ

Miło nam Państwa poinformować, że Centrum Informacji Genetycznych DNAi w Krakowie uzyskało certyfikaty GEDNAP, które świadczą o najwyższym poziomie biegłości ekspertów laboratorium DNAi w zakresie metod i procedur wykorzystywanych w badaniach DNA oraz identyfikacji genetycznej i biochemicznej. Test GEDNAP [1,2] uznawany jest na całym świecie jako najbardziej wymagający sposób walidacji metod pracy laboratorium w zakresie medycyny sądowej i kryminalistyki.

Instytucja przeprowadzająca testy GEDNAP (ang. The German DNA Profiling Group - proficiency testing) uważana jest za światowe centrum naukowo-badawcze, które wyznacza normy jakości i standardy badań w medycynie sądowej i kryminalistyce. Specjaliści zespołu DNAi wraz z biegłym sądowym wykazali się bezbłędnym wykonaniem najnowszych testów GEDNAP, które obejmowały m.in. ustalanie profili jądrowego DNA na podstawie autosomalnych układów STR, rekomendowanych przez Europejską Sieć Instytutów Kryminalistycznych ENFSI (ang. The European Network of Forensic Science Institutes), EDNAP (ang. The European DNA Profiling Group), Narodowy Instytut Standardów i Technologii NIST (ang. The National Institute of Standards and Technology), jak również amerykański program CODIS (ang. Combined DNA Index System), który wspiera FBI (ang. The Federal Bureau of Investigation) [2,3].

[1] Rand S, Schürenkamp M, Brinkmann B. The GEDNAP (German DNA profiling group) blind trial concept. Int J Legal Med. 2002 Aug;116(4):199-206. Epub 2002 Mar 28.
[2] Schneider PM, Fimmers R, Keil W, Molsberger G, Patzelt D, Pflug W, Rothämel T, Schmitter H, Schneider H, Brinkmann B. The German Stain Commission: recommendations for the interpretation of mixed stains. Int J Legal Med. 2009 Jan;123(1):1-5.
[3] Butler JM, Hill CR. Biology and Genetics of New Autosomal STR Loci Useful for Forensic DNA Analysis. National Institute of Standards and Technology Applied Genetics Group Gaithersburg, Maryland United States of America. Forensic Science Review. 1042-7201/24-01/Jan. 2012.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Będzie nam miło odpowiedzieć na każde Państwa pytanie dotyczące badań!

 

 

kshumacja Olewników, ekshumacja Olewnika, ekshumacja zwłok Krzysztofa Olewnika, Ekshu

12.02.2016 - Promocja na BADANIE OJCOSTWA

Do 20 Lutego 2016r podstawowe BADANIE OJCOSTWA do celów prywatnych - 499 zł brutto !!! Uzyskaj PEWNOŚĆ w NAJNIŻSZEJ cenie !!! _/_/_/_/ DNA_/_/_/_/  Zadzwoń teraz i powołaj się na promocję P560! Najważniejsza.

12.02.2016 - ODBIERZ ZESTAW W TWOIM PACZKOMACIE

SZANUJEMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ, DLATEGO ZADZWOŃ DO NAS I ZAMÓW ZESTAW DO POBRANIA DNA, PODAJĄC TYLKO ADRES E-MAIL, NR TELEFONU ORAZ ADRES NAJBLIŻSZEGO PACZKOMATU. KOSZT PRZESYŁKI WRAZ Z ZESTAWEM - 45zł, który uiszczasz przelewem w momencie...

12.02.2016 - Szybka i tania dostawa Zestawów

Miło nam poinformować, że w związku z rozwojem firmy uruchomiliśmy możliwość dostarczania Zestawów do samodzielnego pobierania materiału biologicznego - na następny dzień po złożeniu zamówienia telefonicznego (kurier TNT).
przeczytaj więcej »
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane przez GEDNAP Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE BADANIE OJCOSTWA jak również protokolarny TEST DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie BADANIA GENETYCZNE wykonywane są w Polsce od 5-7 dni roboczych, w oparciu o międzynarodowe standardy jakości przy zachowaniu absolutnej poufności. Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w związku z dużym zainteresowanie PROKURATUR i  środowisk zajmujących się badaniami kryminalistycznymi powstał profesjonalny serwis i oferta przeznaczona specjalnie dla tych jednostek. Mając na uwadze, iż w niektórych postępowaniach karnych TERMIN wydania OPINII BIEGŁEGO SĄDOWEGO ma kluczowe znaczenie dla sprawy, oferujemy wysoką skuteczność, NAJKRÓTSZY w Polsce CZAS realizacji (7-15 dni) oraz pełną CZYTELNOŚĆ wydawanych EKSPERTYZ kryminalistycznych. Zapraszamy.
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, w tym sądowego ustalania ojcostwa i pokrewieństwa, skłoniły nas do wydzielenia tego działu i  utworzenia oferty przeznaczonej dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR, a unikatowe na polskim rynku badanie genetyczne mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantuje skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Doświadczenie oraz profesjonalizm zespołu DNAi zapewniają jednoznaczność i czytelność wydawanych ekspertyz.  Zapraszamy.