BADANIE OJCOSTWA, USTALANIE OJCOSTWA, TESTY NA OJCOSTWO. - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Test DNA dla celów prywatnych

Badanie ojocstwa biote21Laboratorium BioTe21 oferuje Państwu testy DNA na ustalanie ojcostwa i pokrewieństwa, zarówno do celów prywatnych jak i sądowych. Wyspecjalizowany zespół, wraz z biegłym sądowym rutynowo wykonuje badania na 15 - 19 somatycznych układach STR w czasie 5 - 7 dni roboczych. Analizy prowadzone są bezpośrednio w Laboratorium BioTe21, gdzie genetycy dokładają wszelkich starań by zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług przy zachowaniu niskich cen badań. Zespół BioTe21 pozostaje do Państwa dyspozycji, tak by spełnić Państwa oczekiwania i rozwiać wszelkie wątpliwości!

Miło nam również poinformować, że w dniu dzisiejszym, w ofercie naszego laboratorium obowiązuje internetowa PROMOCJA badania ojcostwa TIGs-16TN (informacja w zakładce aktualności).

  Dostępne INFOLINIE:                       En. inf. 

  tel. stac.:  012 266 39 10

  tel. kom..: 507 470 880,  507 189 848
                
  e-mail:      biote21@biote21.com   
  
 
Gwarantując pełną poufność, czekamy na Państwa
  telefon! 
ustalanie ojcostwa biote21

Dzięki licznym zamówieniom (realizowanym od 10 lat), automatyzacji i standaryzacji procesu badań, udało nam się jeszcze bardziej podnieść jakość świadczonych usług. Wszystkie nasze działania prowadzimy z korzyścią dla Klienta- zmniejszając ceny badań, jednocześnie utrzymując wysoki poziom rzetelnie wydawanych wyników (ekspertyz z badań). 


Zestaw do pobierania DNA BioTest-21Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny Zestaw BioTest-21, a także uproszczony zestaw DNAtest, za pomocą którego można samodzielnie pobrać DNA do  testu na ojcostwo. BioTest-21 dostępny jest w naszym biurze, bądź w sklepie na naszej stronie internetowej, a także w dobrych Aptekach (bez udziału listonosza). Specjalnie zaprojektowany BioTest-21 umożliwi pobranie materiału genetycznego w zaciszu własnego domu.

Możliwość kupienia go w Aptekach lub odebrania w naszym biurze zapewnia Państwu całkowitą anonimowość. Osoby, które chciałyby wykonać badanie dla celów sądowych zapraszamy do naszych punktów protokolarnych pobrań w całej Polsce.

Laboratorium było wielokrotnie nagradzane (certyfikaty), podlega kontroli  ze strony administracyjnych organów kontrolnych i ponosi pełną odpowiedzialność cywilno-lekarską.

POBIERANIE MATERIAŁU DO BADAŃ:ustalanie ojcostwa

Wyjątkowo proste i  nieinwazyjne pobranie materiału biologicznego (wymaz z podpoliczkowej części jamy ustnej)  sprawia, że korzystając z naszej instrukcji znajdującej się wewnątrz Zestawu BioTest-21 możesz go samodzielnie pobrać od dziecka oraz domniemanego ojca. Tak pobrany materiał następnie przesyła się do naszego Laboratorium zwykłym listem. Pobranie materiału od matki nie jest wymagane, lecz jedynie zalecane.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, czy dobrze pobieracie materiał, istnieje również możliwość pobrania materiału genetycznego w Punkcie Pobrań BioTe21 lub w jednostkach współpracujących z naszym Laboratorium.

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE :

Wydawane przez biegłego ekspertyzy zawierają informacje z jednoznacznym wnioskiem końcowym, opisanym zgodnie z przyjętą nomenklaturą sądowo-prawną w zakresie wydawania wyników badań biologicznych.

Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, krótkie terminy realizacji oraz pełną ochronę danych osobowych.

POBRANIE MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO DO BADAŃ:

Badania mitochondrialnego DNA oraz analizy chromosomu Y

Prócz metody analizy somatycznych układów STR, laboratorium BioTe21 opracowało i wdrożyło technologie badań mitochondrialnego DNA (mtDNA), umożliwiające identyfikację genetyczną nawet zniszczonych mikrośladów w linii matki, jak również metodą analizy STR chromosomu Y w linii ojca. Więcej informacji na stronach sklepu.

Dziękując za zaufanie, pragniemy podkreślić, że z każdego Państwa zamówienia część środków przeznaczana jest  na rozwój nowych technologii z zakresu medycyny molekularnej  w tym diagnostyki genetycznej predyspozycji chorób nowotworowych.

Badania ekspresowe:

Istnieje również możliwość wykonania badania ekspresowego, realizowanego w ciągu 5-7 dni roboczych w cenie zwiększonej o 50% względem badania podstawowego lub priorytetowego badania ekspresowego wykonywanego do 3 dni roboczych w cenie zwiększonej o 100%.

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA:

W celu zlecenia badań należy:

 • Wybrać test (najczęściej wybierane: TIG-16A lub TIG-16TN),
 • Złożyć zamówienie na Zestaw do Samodzielnego Pobierania Materiału Biologicznego (BioTest-21):
 • Dokonać płatności za Zestaw (BioTest-21) w wysokości 23,58 zł +VAT
 • Uregulować opłatę za wybrane przez Państwa badanie według cennika i zaleceń (jak powyżej).
 • Zwracamy uwagę również, że zgodnie z nowelizacją Ustawy VAT, od 1 stycznia 2011 roku do każdego badania (nie ratującego życie) musimy doliczyć podatek VAT w wysokości 23% wartości badania, o czym informowaliśmy Państwwa już pod koniec ubiegłego roku. W zamówieniu prosimy o zamieszczenie informacji czy są Państwo zainteresowani fakturą VAT, na podstawie której można dokonać odliczenia tego podatku, zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym.

Po odesłaniu przez Państwa materiału do badań do naszego laboratorium i uiszczeniu opłat, rozpoczynamy realizację zamówienia. Czas trwania badań to od 5 do 7 dni roboczych.

Formularz Zamówienia BioTe21 _ Badanie Ojcostwa

W przypadku wyboru innego niż elektroniczny sposobu zamówienia w naszym sklepie, prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza zamówień wchodzącego w skład zestawu BioTest-21 lub dostępnego w powyższym linku.

→ Zamów  Zestaw BioTest-21 do samodzielnego pobierania materiału biologicznego,

→ Zamów TEST NA OJCOSTWO TIG3-16TN dla celów prywatnych (2 osoby),

→ Zamów TEST NA OJCOSTWO dla celów sądowych (3 osoby),

→  Szeroki wybór testów na ojcostwo - Zapraszamy do elektronicznego systemu zamówień.

 

EKSPERTYZY Z BADAŃ:

Pisemny wynik (ekspertyzę) wysyłamy do 10 dni roboczych przesyłką pocztową na wyznaczony adres. Dla Państwa wygody istnieje również możliwość  odebrania wyników u nas w biurze. W wyjątkowych przypadkach związanych z jakością dostarczonego do badań DNA,  termin  wydania wyniku może się wydłużyć o czas potrzebny na przeprocesowanie dodatkowego materiału, co związane jest z restrykcyjną procedurą walidacji dostarczonych do nas prób. Nasze laboratorium wydaje wyłącznie wyniki , które przeszły pozytywną ocenę na każdym etapie badań.

Dodatkowo, możliwe jest  uzyskanie informacji telefonicznej o wyniku badania poprzez wcześniejsze podanie hasła, które  ustala się samodzielnie, a następnie  wpisuje do  formularza zamówienia, znajdującego się w Państwa Zestawie.

Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, najkrótsze terminy realizacji, pełną ochronę danych osobowych oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam miło odpowiedzieć na każde Państwa pytanie dotyczące badań.

Jako Laboratorium z wieloletnim doświadczeniem WYRÓŻNIAMY SIĘ:

 • Wysoką jakością badań , potwierdzoną unikatowymi międzynarodowymi certyfikatami biegłości,
 • Własnym Laboratorium,
 • Najwyższą pewnością uzyskiwanych wyników potwierdzanych (rzadko w Polsce) prowadzoną analizą biostatystyczną wszystkich wykonywanych badań,
 • Współpracą z licznymi jednostkami naukowo-badawczymi w Polsce i na świecie, umożliwiającą opracowywanie i ciągłe wdrażanie nowych technologii genetycznych przez naszych biegłych ekspertów,
 • Wyjątkową dbałością o absolutną poufność wyników, dostępnych wyłącznie zleceniodawcy,
 • Optymalną, niską ceną testów DNA, możliwą do uzyskania dzięki Państwa licznym zamówieniom.

BioTe21 - Badania DNA w czterech prostych etapach

AKTUALNE CERTYFIKATY:

Potwierdzeniem jakości prowadzonych badań są uzyskane przez nas międzynarodowe certyfikaty GEDNAP32, GEDNAP33 (2006), GEDNAP34, GEDNAP35 (2007) oraz najnowszych GEDNAP36, GEDNAP37 (2008) -German DNA Profiling Group w zakresie analizy genetycznej DNA 18-stu somatycznych układów typu STR + marker płci (ang.: Short Tandem Repeats).

   BioTe21- GEDNAP36 37 Analiza biochemiczna mikrośladów   BioTe21- GEDNAP36 STR   BioTe21- GEDNAP 37 STR

  Laboratorium BioTe21 posiada również unikalne w Polsce certyfikaty analizy sekwencyjnej mitochondrialnego DNA w zmiennych rejonach mtDNA-HVI i mtDNA-HVII oraz certyfikat identyfikacji biochemicznej mikrośladów biologicznych. Powyższe certyfikaty konkretnie wskazują i gwarantują  najwyższą jakość wykonywanych badań, wiarygodność oraz pewność uzyskiwanych wyników. Testy biegłości w badaniach genetycznych GEDNAP rekomendowane są między innymi przez Europejską Sieć Instytutów Kryminalistycznych (ENFSI).

        BioTe21- GEDNAP36 mtDNA     BioTe21- GEDNAP37 mtDNA

Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 uzyskało również Wpis do Ewidencji Laboratoriów, prowadzonej przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL) pod numerem identyfikacyjnym 2782.
W trosce o zaufanie naszych klientów jak również najwyższą jakość świadczonych usług Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 uzyskało także status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BioTe21 (NZOZ), wpisanego do rejestru zakładów opieki zdrowotnej pod numerem księgi 12-01766.

                             BioTe21- Wpis do Ewidencji Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych    NZOZ BioTe21

Doświadczenie naszych pracowników w zakresie biochemii, biotechnologii, diagnostyki genetycznej, medycyny molekularnej i medycyny sądowej, gwarantują doskonałą jakość prowadzonych analiz i pewność uzyskiwanych wyników. Badania genetyczne wykonywane są przez ekspertów z wieloletnim naukowym i diagnostycznym doświadczeniem, które wielokrotnie umożliwiło powołanie ich w charakterze specjalistów biegłych sądowych w dziedzinie badań DNA.

 

   Adam Master Biegły Sądowy     Adam Master - Member of British Society for Endocrinology   

   Adam Master Biegły Sądowy - Warszawa    

Potwierdzenie uczestnictwa w zjeździe biegłych sądowych pierwszego Kongresu Nauk Sądowych:

    

   Biegły Sądowy Katowice   

 

Nagroda Ministra Zdrowia - Ewa Kopacz - Adam Master

 

 

 

Zaproszeniedo komisji oceniającej wnioski konkursu "Młody Naukowiec II, kreator rzeczywistości gospodarczej":

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ekshumacja, ekshumacja Olewników, ekshumacja Olewnika, ekshumacja zwłok Krzysztofa Olewnika, Ekshumacja

 

29.08.2014 - MEGA-PROMOCJA - 599zł za badanie

MEGA-PROMOCJA dla pierwszych 10-ciu klientów!!!! Badanie ojcostwa za jedyne 599zł brutto!!!!!! Zadzwoń: 507-470-880

29.08.2014 - wielka-promocja

Do 15 sierpnia 2014r podstawowe BADANIE OJCOSTWA do celów prywatnych - 729 zł brutto !!! Uzyskaj PEWNOŚĆ w NAJNIŻSZEJ cenie !!! _/_/_/_/ DNA_/_/_/_/  Zadzwoń teraz ! Najważniejsza jest dyskrecja w związku z czym...

29.08.2014 - Szybka i tania dostawa Zestawów

Miło nam poinformować, że w związku z rozwojem firmy uruchomiliśmy możliwość dostarczania Zestawów do samodzielnego pobierania materiału biologicznego - Biotest-21 na następny dzień po złożeniu zamówienia telefonicznego (kurier TNT).
przeczytaj więcej »
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane przez GEDNAP Laboratorium Genetyczne BioTe21 oferuje zarówno ANONIMOWE BADANIE OJCOSTWA jak również protokolarny TEST DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie BADANIA GENETYCZNE wykonywane są w Polsce do 10 dni roboczych, w oparciu o międzynarodowe standardy jakości przy zachowaniu absolutnej poufności. Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w związku z dużym zainteresowanie PROKURATUR i  środowisk zajmujących się badaniami kryminalistycznymi powstał profesjonalny serwis i oferta przeznaczona specjalnie dla tych jednostek. Mając na uwadze, iż w niektórych postępowaniach karnych TERMIN wydania OPINII BIEGŁEGO SĄDOWEGO ma kluczowe znaczenie dla sprawy, oferujemy wysoką skuteczność, NAJKRÓTSZY w Polsce CZAS realizacji (10-15 dni) oraz pełną CZYTELNOŚĆ wydawanych EKSPERTYZ kryminalistycznych. Zapraszamy.
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, w tym sądowego ustalania ojcostwa i pokrewieństwa, skłoniły nas do wydzielenia tego działu i  utworzenia oferty przeznaczonej dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR, a unikatowe na polskim rynku badanie genetyczne mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantuje skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Doświadczenie oraz profesjonalizm zespołu BioTe21 zapewniają jednoznaczność i czytelność wydawanych ekspertyz.  Zapraszamy.