Centrum Kształcenia Podyplomowego DNAi - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Centrum Kształcenia Podyplomowego DNAi

Specjalistyczne kursy i szkolenia genetyczne zostały przygotowane dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę i uzyskać dodatkowy certyfikat biegłości z zakresu wybranych technologii biologii molekularnej, genetyki i biotechnologii, metod analizy oraz interpretacji wyników badań tak naukowych jak i diagnostycznych.

Kursy i szkolenia przeznaczone są dla:

  • biologów molekularnych i biotechnologów,
  • diagnostów laboratoryjnych,
  • lekarzy, specjalistów,
  • personelu medycznego na specjalizacjach zawodowych,
  • biegłych sądowych w zakresie genetyki lub biochemii,
  • pracowników inspektoratów weterynarii,
  • pracowników laboratoriów sanepidu,
  • pracowników naukowych wykorzystujących metody genetyczne w dziedzinach takich jak systematyka, botanika, zoologia i inne.


Przykładowy program kursu:

Szkolenie z podstaw identyfikacji genetycznej w oparciu o analizę układów STR prowadzimy w siedzibie naszej firmy. Minimalny czas szkolenia określony jest na 18h (podzielony na 3 dni 6-godzinnych ćwiczeń), w trakcie których zdobywa się podstawy obsługi programu Peak Scanner, STRtester oraz podstawy identyfikacji genetycznej (ustalanie pokrewieństwa, ustalanie profili mikrośladów- profili częściowych itp.).

W szkoleniu przewidziany jest czas na powtórzenie podstaw teoretycznych oraz część praktyczną. Nasi kursanci otrzymają od nas niezbędne pomoce naukowe, a po ukończeniu kursu certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności z wymienioną liczbą godzin jak również zakresu szkolenia.

Kurs kończy się krótkim egzaminem z praktycznej umiejętności określania profili genetycznych losowo wybranych próbek.

Termin odbycia szkolenia dostosowujemy indywidualnie do każdego Kursanta, jakkolwiek szkolenia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych w związku z czym termin kursu zatwierdzany jest po zgłoszeniu się odpowiedniej liczby chętnych. W razie zainteresowania szkoleniem prosimy o kontakt w celu ustalenia zapisu na dany termin lub na listę rezerwowych. Należy zaznaczyć, iz terminy kursów są elastyczne a prowadzący będą usiłowali dostosować jes indywidualnie do kursantów.

Koszt szkolenia liczony jest w godzinach, tj. 60 zł/ 60 minut szkolenia.

 

Listę przygotowanych kursów znajdą państwo na stronach Biotechnologicznego Centrum Kształcenia Podyplomowego.

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.