OJCSp - Sądowe ustalanie ojcostwa - promocja - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

OJCSp - Sądowe ustalanie ojcostwa - promocja

Oznaczenie testu: OjCSp

W dniu dzisiejszym obowiązuje promocyjna cena na test w kierunku ustalenia ojcostwa dla celów sądowych (trzech osób: domniemanego ojca, dziecka, matki).

Badanie wymaga protokolarnego pobrania materiału biologicznego (w obecności świadków), w jednej z wielu współpracujących z DNAi jednostek na terenie całego kraju. Pobranie materiału w punkcie pobrań jest bezpłatne. Wynik: potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa, zaopiniowane przez biegłego sądowego z wieloletnim stażem. Badanie prowadzone jest rutynowo na 27 układach STR co daje największą w Polsce pewność wyniku. Ekspertyza wydawana jest wraz z tabelą alleli, analizą statystyczną i jest akceptowana przez większość Sądów.

PROMOCJA cenowa obowiązuje jedynie na badania zakupione za pośrednictwem elektronicznego systemu zamówień. Zakup tego testu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Wymieniona powyżej kwota brutto stanowi całkowity koszt testu.

Zapraszamy do skorzystania z okazji obniżonych cen badań! W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na każde  Państwa pytanie.

mainImage

Cena: 1290.00 zł
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.