Śledztwo DNA - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Śledztwo DNA

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych zainteresowanych przeprowadzeniem dyskretnego śledztwa oraz agencji detektywistycznych działających w imieniu swoich klientów. Wykonywane przez nas testy biochemiczne lub genetyczne są pomocne w ustaleniu prawdy w takich sprawach jak podejrzenie zdrady partnera/partnerki, szantaż czy sabotaż. 

Ze względu na indywidualny charakter każdej sprawy zapraszamy do kontaktu w celu szerszego omówienia jej szczegółów. Gwarantujemy pełna dyskrecję.

Oferujemy testy:

 • GTZ - Genetyczny test na udowodnienie zdrady
  Materiał do badań stanowi. bielizna kobieca/męska bądź pościel oraz materiał porównawczy w postaci wymazu z jamy ustnej lub mikrośladu. Analiza porównawcza profilu genetycznego wyizolowanego z wydzieliny męskiej lub kobiecej z profilem genetycznym z dostarczonego materiału porównawczego umożliwiająca stwierdzenie, czy dostarczone do nas próbki pochodzą od jednej i tej samej osoby.
 • BTZ - Biochemiczny test na udowodnienie zdrady 
  Materiał do badań stanowi bielizna kobieca bądź pościel. Analiza biochemiczna dostarczonego materiału pod kątem występowania spermy.
 • Śledztwo DNA
  Test umożliwiający określenie profilu genetycznego pochodzącego z mikrośladów w celu ustalenia od kogo pochodzi próbka. Wynik przydatny jest np. w sprawach o ustalenie sprawcy szantażu pisemnego poprzez sprawdzenie profilu genetycznego osoby, która pośliniła znaczek pocztowy. Należy postarać się o materiał porównawczy od podejrzewanych osób/osoby.
 • Test sprawdzający obecność DNA w mikrośladzie 
 • Wstępne badanie umożliwiające stwierdzenie, czy dany mikroślad zawiera potrzebną ilość DNA do określenia profilu genetycznego. Jest przydatny w przypadku materiału zdegradowanego, słabej jakości. Test nie wykrywa jednak czy DNA pochodzi od jednej osoby czy też od kilku w przypadku zanieczyszczonej obcym DNA próbki. Pozwala jednak na wstępne oszacowanie jakości dostarczonego materiału przez co umożliwia znaczne obniżenie kosztów.
 • Zapraszamy do skorzystania z elektronicznego systemu zamówień.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.