Punkty pobrań DNA - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Punkty pobrań DNA

W celu umówienia się na pobranie materiału biologicznego w Państwa miejscowości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem (ważne w przypadku protokolarnego pobierania materiału biologicznego.

 

 

Pobrania odbywają się m.in. w następujących miejscowościach:
Białystok
Bielsko-Biała
Busko-Zdrój
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Częstochowa
Elbląg
Gdańsk
Gdańsk
Jelenia Góra
Katowice
Kielce
Koszalin
Kraków
Krosno
Legnica
Lipno
Lublin
Łódź
Mielec
Nowy Sącz
Olsztyn
Opole
Ostrowiec  Świetokrzyski
Piła
Poznań
Przemyśl
Radom
Rzeszów
Sucha Beskidzka
Suwałki
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Tarnów
Trzebnica
Wadowice
Warszawa
Wrocław
Zakopane
Zielona Góra
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane przez GEDNAP Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE BADANIE OJCOSTWA jak również protokolarny TEST DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie BADANIA GENETYCZNE wykonywane są w Polsce od 5-7 dni roboczych, w oparciu o międzynarodowe standardy jakości przy zachowaniu absolutnej poufności. Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w związku z dużym zainteresowanie PROKURATUR i  środowisk zajmujących się badaniami kryminalistycznymi powstał profesjonalny serwis i oferta przeznaczona specjalnie dla tych jednostek. Mając na uwadze, iż w niektórych postępowaniach karnych TERMIN wydania OPINII BIEGŁEGO SĄDOWEGO ma kluczowe znaczenie dla sprawy, oferujemy wysoką skuteczność, NAJKRÓTSZY w Polsce CZAS realizacji (7-15 dni) oraz pełną CZYTELNOŚĆ wydawanych EKSPERTYZ kryminalistycznych. Zapraszamy.
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, w tym sądowego ustalania ojcostwa i pokrewieństwa, skłoniły nas do wydzielenia tego działu i  utworzenia oferty przeznaczonej dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR, a unikatowe na polskim rynku badanie genetyczne mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantuje skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Doświadczenie oraz profesjonalizm zespołu DNAi zapewniają jednoznaczność i czytelność wydawanych ekspertyz.  Zapraszamy.