Punkty pobrań DNA - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Punkty pobrań DNA

W celu umówienia się na pobranie materiału biologicznego w Państwa miejscowości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem (ważne w przypadku protokolarnego pobierania materiału biologicznego).

Pobrania odbywają się m.in. w następujących miejscowościach:

Biała Podlaska

Białystok

Bielsko-Biała

Bochnia

Brzesko

Bydgoszcz

Bytom

Chrzanów

Częstochowa

Dąbrowa Górnicza

Elbląg

Ełk

Gdańsk

Gdynia

Gorzów Wielkopolski

Grudziądz

Jelenia Góra

Kalisz

Katowice

Konin

Koszalin

Kraków

Krosno

Legnica

Leszno

Lublin

Łomża

Łowicz

Łódź

Malbork

Mielec

Myszków

Nowy Sącz

Nowy Targ

Nysa

Olsztyn

Opole

Ostrołęka

Piła

Płock

Poznań

Przemyśl

Przeworsk

Radom

Rzeszów

Sanok

Siedlce

Słupsk

Sokołów Podlaski

Stargard

Sucha Beskidzka

Suwałki

Szczecin

Świdnica

Świnoujście

Tarnobrzeg

Tarnów

Wadowice

Wałbrzych

Warszawa

Wrocław

Zabrze

Zakopane

Zamość

Zielona Góra

Żory

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.