Punkty pobrań DNA - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Punkty pobrań DNA

W celu umówienia się na pobranie materiału biologicznego w Państwa miejscowości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem (ważne w przypadku protokolarnego pobierania materiału biologicznego.

Pobrania odbywają się m.in. w następujących miejscowościach:

Biała Podlaska

Białystok

Bielsko-Biała

Bochnia

Brzesko

Bydgoszcz

Bytom

Chrzanów

Częstochowa

Dąbrowa Górnicza

Elbląg

Ełk

Gdańsk

Gdynia

Gorzów Wielkopolski

Grudziądz

Jelenia Góra

Kalisz

Katowice

Konin

Koszalin

Kraków

Krosno

Legnica

Leszno

Lublin

Łomża

Łowicz

Łódź

Malbork

Mielec

Myszków

Nowy Sącz

Nowy Targ

Nysa

Olsztyn

Opole

Ostrołęka

Piła

Płock

Poznań

Przemyśl

Przeworsk

Radom

Rzeszów

Sanok

Siedlce

Słupsk

Sokołów Podlaski

Stargard

Sucha Beskidzka

Suwałki

Szczecin

Świdnica

Świnoujście

Tarnobrzeg

Tarnów

Wadowice

Wałbrzych

Warszawa

Wrocław

Zabrze

Zakopane

Zamość

Zielona Góra

Żory

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane przez GEDNAP Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE BADANIE OJCOSTWA jak również protokolarny TEST DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie BADANIA GENETYCZNE wykonywane są w Polsce od 5-7 dni roboczych, w oparciu o międzynarodowe standardy jakości przy zachowaniu absolutnej poufności. Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w związku z dużym zainteresowanie PROKURATUR i  środowisk zajmujących się badaniami kryminalistycznymi powstał profesjonalny serwis i oferta przeznaczona specjalnie dla tych jednostek. Mając na uwadze, iż w niektórych postępowaniach karnych TERMIN wydania OPINII BIEGŁEGO SĄDOWEGO ma kluczowe znaczenie dla sprawy, oferujemy wysoką skuteczność, NAJKRÓTSZY w Polsce CZAS realizacji (7-15 dni) oraz pełną CZYTELNOŚĆ wydawanych EKSPERTYZ kryminalistycznych. Zapraszamy.
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, w tym sądowego ustalania ojcostwa i pokrewieństwa, skłoniły nas do wydzielenia tego działu i  utworzenia oferty przeznaczonej dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR, a unikatowe na polskim rynku badanie genetyczne mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantuje skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Doświadczenie oraz profesjonalizm zespołu DNAi zapewniają jednoznaczność i czytelność wydawanych ekspertyz.  Zapraszamy.