Punkty pobrań DNA / Apteki - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Punkty pobrań DNA / Apteki

 

Szybka i tania dostawa Zestawów

Miło nam poinformować, że w związku z rozwojem firmy uruchomiliśmy możliwość dostarczania Zestawów do samodzielnego pobierania materiału biologicznego - Biotest-21 na następny dzień po złożeniu zamówienia telefonicznego (kurier TNT).

Koszt Zestawu oraz usługi - 55zł.

Standardowo można również zamówić Zestaw do pobierania materiału w kwocie 29zł, nie mniej jednak Zestaw zostanie do Państwa przesłany za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Lista wybranych Punktów pobierania DNA
(ważne w przypadku protokolarnego pobierania materiału biologicznego) 
 
Kliknij link: baza NZOZ.

Miejscowość
Bielsko-Biała

Busko-Zdrój

Bydgoszcz
Jelenia Góra
Gdańsk
Katowice
Kraków
Legnica
Lipno
Lublin
Krosno
Mielec
Nowy Sącz
Olsztyn

Ostrowiec  Świetokrzyski

Przemyśl
Rzeszów
Sucha Beskidzka
Szczecin
Szczecin

Tarnów

Trzebnica
Zakopane
Zielona Góra

 

 

 

W celu umówienia siê na pobranie materia³u biologicznego w poni¿szych rekomendowanych Niepublicznych Zak³adach Opieki Zdrowotnej prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem (012 266-39-10, 507-470-880).

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane przez GEDNAP Laboratorium Genetyczne BioTe21 oferuje zarówno ANONIMOWE BADANIE OJCOSTWA jak również protokolarny TEST DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie BADANIA GENETYCZNE wykonywane są w Polsce do 10 dni roboczych, w oparciu o międzynarodowe standardy jakości przy zachowaniu absolutnej poufności. Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w związku z dużym zainteresowanie PROKURATUR i  środowisk zajmujących się badaniami kryminalistycznymi powstał profesjonalny serwis i oferta przeznaczona specjalnie dla tych jednostek. Mając na uwadze, iż w niektórych postępowaniach karnych TERMIN wydania OPINII BIEGŁEGO SĄDOWEGO ma kluczowe znaczenie dla sprawy, oferujemy wysoką skuteczność, NAJKRÓTSZY w Polsce CZAS realizacji (10-15 dni) oraz pełną CZYTELNOŚĆ wydawanych EKSPERTYZ kryminalistycznych. Zapraszamy.
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, w tym sądowego ustalania ojcostwa i pokrewieństwa, skłoniły nas do wydzielenia tego działu i  utworzenia oferty przeznaczonej dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR, a unikatowe na polskim rynku badanie genetyczne mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantuje skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Doświadczenie oraz profesjonalizm zespołu BioTe21 zapewniają jednoznaczność i czytelność wydawanych ekspertyz.  Zapraszamy.