Protokolarne ustalanie ojcostwa - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Protokolarne ustalanie ojcostwa

Oferujemy Państwu najdokładniejsze testy genetyczne na ustalanie ojcostwa, pokrewieństwa lub identyfikację genetyczną do celów sądowych.


Poza uzyskaniem spokoju oraz pewności ojcostwa testy te są niezbędne w orzekaniu spraw o przyznanie alimentów na drodze sądowej. Wykluczenie ojcostwa jest podstawą do odmowy udzielenia świadczeń. W przypadku potwierdzenia alimenty zazwyczaj są przyznawane.

Ponadto testy te mogą mieć również znaczenie w sprawach rozwodowych. Brak potwierdzenia ojcostwa może stać się argumentem przemawiającym w sądzie za orzeczeniem rozwodu.

W celu wykonania testu ojcostwa na potrzeby postępowania sądowego konieczne jest przeprowadzenie protokolarnego pobrania materiału biologicznego w naszym Punkcie Pobrań lub w jednostkach współpracujących z naszym laboratorium.

Protokolarne pobranie materiału biologicznego polega na:

  • okazaniu dowodów tożsamości potencjalnego ojca, dziecka oraz matki (np. dowód osobisty, paszport, akt urodzenia dziecka);
  • uiszczeniu opłaty za badanie zgodnie z cennikiem usług;
  • pobraniu wymazu z jamy ustnej przez wykwalifikowany personel DNAi;

 

Na jedną godzinę przed pobraniem materiału genetycznego prosimy nie jeść, nie pić i nie palić papierosów jeśli dotyczy.

Test ojcostwa do celów sądowych (TIG-16S sądowy) wykonujemy w ciągu zaledwie 7-9  dni roboczych, a badania ekspresowe w terminie 5 dni roboczych w kwocie o 50% wyższej względem badania wyjściowego.

Dzięki analizie 15-19 niezależnych układów somatycznych STR wykluczamy ojcostwo z prawdopodobieństwem 100%, a potwierdzamy z prawdopodobieństwem statystycznym graniczącym z pewnością.

Laboratorium podlega kontroli ze strony administracyjnych organów kontrolnych i ponosi pełną odpowiedzialność cywilno-lekarską.

Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, najkrótsze terminy realizacji, pełną ochronę danych osobowych oraz konkurencyjne ceny.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.