Praca reprezentacyjna - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Praca reprezentacyjna

BioTe21 PracaReprezentant naukowy

(pełny etat)
Miejsce pracy: Kraków
Region:  małopolskie
Nr referencyjny:  2014/04

Opis stanowiska:

•koordynacja pracy działu handlowego;
•nawiązywanie kontaktów z jednostkami medycznymi, Prokuraturami, Komendami Policji, hurtowniami farmaceutycznymi, aptekami, etc.
•reprezentowanie firmy w ramach spotkań/wyjazdów do powyższych podmiotów;
•przygotowywanie materiałów marketingowych/ofertowych firmy;
•promocja badań genetycznych; 
•analiza rynku usług z zakresu biotechnologii;
•przygotowywanie tekstów naukowych do oferty firmy.

Wymagania:

•wykształcenie wyższe, biomedyczne;
•doświadczenie sprzedażowe;
•praktyczna znajomość zagadnień marketingowych;
•język angielski na bardzo dobrym poziomie;
•bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
•znajomość programów graficznych - np. Corel Draw, Adobe Photoshop, mile widziana;
•komunikatywność, miła aparycja i wysoki poziom kultury osobistej, samodzielność i kreatywność,
•czynne prawo jazdy kat. B, firma zapewnia samochód.

BioTe21 PracaOferujemy:

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w firmie biotechnologicznej w miłej atmosferze, w młodym zespole.

 Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać w 1 pliku,
z imieniem i nazwiskiem w nazwie, na adres Laboratorium.

 

W tytule wiadomości prosimy napisać: Reprezentant naukowy.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

 

Praca, oferty pracy, oferta pracy, job, jobs, pracuj.pl, jobs.pl, praca.pl, gazetapraca.pl, kariera, kariera.pl, jobpilot.pl, praca.gov.pl, praca.org, praca.gratka.pl,

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.