Praca biurowa - koordynator projektów - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Praca biurowa - koordynator projektów

BioTe21 Praca

Koordynator Projektów Marketingowych i Unijnych
Miejsce pracy: Kraków
Region:  małopolskie
Nr referencyjny:  KRK/2010/04

 

Opis stanowiska:

•Przygotowywanie materiałów promocyjnych firmy
•Współpraca z agencjami reklamowymi i firmami zewnętrznymi
•Wspieranie działu handlowego, przygotowywanie analiz i biznesplanów
•Koordynowanie projektów finansowych w zakresie tworzenia i prowadzenia dokumentacji dla instytucji finansowych i rozliczeniowych
•Analiza rynku usług z zakresu biotechnologii, badań genetycznych w tym testów na ojcostwo.

Wymagania:

•Ukończone studia wyższe w zakresie ekonomii / marketingu / zarządzania /,
•Praktyczna znajomość zagadnień marketingowych,
•Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych,
•Język angielski na bardzo dobrym poziomie (prowadzimy negocjacje handlowe z krajami UE i USA),
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
•Mile widziana umiejętnośc tworzenia stron WWW i znajomość programów graficznych - np. Corel Draw, Adobe Photoshop,
•Zdolność do kreowania nowych projektów finansowych
•Samodzielność, samodzielność i kreatywność,
•Zdolność do obniżania entropii (porządkowania),
•Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji na podstawie obowiązującego prawa i publikowanych wytycznych,
•Prawo jazdy kat. B.

BioTe21 PracaOferujemy:

Oferujemy wyjątkową możliwość zdobycia doświadczenia w pozyskiwaniu funduszy europejskich, kreowaniu nowych projektów i zarządzania projektami, na poziomie znacznie wykraczającym poza standardową wiedzę uniwersytecką.

 Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail Laboratorium.

Nazwy dokumentów aplikacyjnych powinny zawierać imię i nazwisko kandydata.

W nagłówku wiadomości prosimy o wprowadzenie nazwy stanowiska: "Koordynator Projektów Marketingowych i Unijnych"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

 

 

Praca, oferty pracy, oferta pracy, job, jobs, pracuj.pl, jobs.pl, praca.pl, gazetapraca.pl, kariera, kariera.pl, jobpilot.pl, praca.gov.pl, praca.org, praca.gratka.pl,

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.