Darmowe testy DNA w programie TVN - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Darmowe testy DNA w programie TVN


Chciałbyś wykonać BADANIE OJCOSTWA ale przerażają Cię koszty testu? Rozmowy w toku

Zgłoś się do programu TVN i wykonaj genetyczne badanie ojcostwa za darmo

Program Rozmowy w toku poszukuje chętnych par z dziećmi do lat 3, które chciałaby wykonać badanie na ustalenie ojcostwa.

  • Jeśli Twój partner nie wierzy, że jest ojcem Twojego dziecka,  masz dosyć ciągłego stresu i przekonywania go, weź udział w naszym programie!
  • Jeżeli masz wątpliwości, że nie jesteś ojcem swojego dziecka i chciałbyś wreszcie być pewny na 100% również NAPISZ!
  • Warunkiem wzięcia udziału w nagraniu jest zgoda na udział pary, wiek dziecka nie może przekraczać 3 lat.
  • Program pokrywa KOSZTY badań DNA!

Rozmowy w toku TVN - badanie ojcostwa biote21

 

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany, zadzwoń: (12) 266 39 10 lub prześlij swój nr telefonu na adres: biote21@biote21.com. Zgłosimy cię do udziału w programie.

 

NIE ZWLEKAJ - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA


ZAPRASZAM!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.