Promocja na BADANIE OJCOSTWA - 499 zł - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Promocja na BADANIE OJCOSTWA - 499 zł

Do 31 LIPCA 2018r  - podstawowe BADANIE OJCOSTWA do celów prywatnych - 499 zł brutto !!! Tak tanio nie ma w żadnym innym laboratorium! 

Promocja dotyczy zamówień złożonych w sklepie internetowym.

Zyskaj PEWNOŚĆ w NAJNIŻSZEJ cenie !!! _/_/_/_/ DNA_/_/_/_/ 

Przy realizacji zamówienia za pośrednictwem, elektronicznego systemu zamówień (sklepu) obowiązuje specjalna, niższa cena na ustalanie ojcostwa. W celu skorzystania z promocji należy zakupić zestaw do samodzielnego pobierania DNA BioTest oraz test OJC1P, co umożliwi wysłanie Państwu wszystkich potrzebnych materiałów na wskazany przez Państwa adres (również poste restante). Zapewniamy minimum formalności, poufność i pewne wyniki, które zapewnią Państwu spokój.

 

Uwagi:

Z promocji mogą skorzystać tylko klienci indywidualni, promocja nie dotyczy instytucji, warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie badania/zamówienia do 4 dni roboczych liczonych od momentu złożenia zamówienia. Więcej informacji na temat promocji w biurze.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.