NOWOŚĆ! Prywatne badanie ojcostwa - PROMOCJA! - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

NOWOŚĆ! Prywatne badanie ojcostwa - PROMOCJA!

W PAŹDZIERNIKU prywatne badanie ojcostwa - TYLKO 649 zł*!!!

Promocja dotyczy wykonania badania dla dwóch osób - ojca i dziecka.

Wyspecjalizowany zespół, wraz z biegłym sądowym rutynowo wykonuje badania na 27! somatycznych układach STR z możliwością rozszerzenia badań do ponad 50 układów STR w czasie 10 dni roboczych.

Liczba badań w promocyjnej cenie jest ograniczona!

Nie czekaj, złóż zamówienie już teraz!

ZYSKAJ PEWNOŚĆ W NAJNIŻSZEJ CENIE !!!


http://www.badanieojcostwa.pl/testdna-na-ojcostwo-promocja-ojc.html

*Promocja dotyczy klientów indywidualnych i obowiązuje tylko przy złożeniu zamówienia za pomocą systemu elektronicznego znajdujacego się na naszej stronie. Badanie w cenie promocyjnej wykonujemy wyłącznie z wymazu z jamy ustnej. 

 

Pozdrawiamy,

Zespół DNAi

 

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.