Promocja - Wynik na Czwartek - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Promocja - Wynik na Czwartek

PROMOCJA "WYNIK NA CZWARTEK"

BADANIA W 4 DNI.

Podstawowe BADANIE OJCOSTWA TIGs-16TN do celów prywatnych w promocyjnej kwocie 796 + VAT, wykonywane w ciągu 4 dni roboczych. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie materiału do badań do godz. 17:00 każdego piątku i powołanie się na kod promocji P979.08.CZ (prosimy o wpisanie tego kodu w formularzu zamówień lub wybór w Sklepie produktu Test TIGs-16TN Promocja-Czwartek).

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy system badań umożliwiający prowadzenie szybkiej analizy, przy zachowaniu wszystkich standardów analiz, zapewniających uzyskanie jednoznacznych wyników. Harmonogram badań obejmuje:

Poniedziałek -  przygotowanie dokumentacji, oczyszczanie Państwa DNA jak również reakcja PCR (powielanie materiału genetycznego z jednej kopii do ok biliona kopii.

Wtorek - żelowa ocena jakości uzyskanych produktów PCR (kopii),  rozdział na sekwenatorze powielonych fluorescencyjnie wyznakowanych fragmentów Państwa DNA

Środa - analia bioinformatyczna oraz obróbka statystyczna uzyskanych wyników,

Czwartek - (godz. 15:00 - 17:00) wydawanie jednoznacznych ekspertyz potwierdzających lub wykluczających ojcostwo/pokrewieństwo (ekspertyzy zatwierdza biegły sądowy w zakresie identyfikacji genetycznej oraz biochemicznej, przy Sądzie Okręgowym w Warszawie, Krakowie i Katowicach).

 

Skorzystaj z najniższych cen na rynku!

  Zapraszamy do sklepu _/_/_/_/ DNA_/_/_/_/_/

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.