DO KOŃCA LIPCA - 100 ZŁ - KAŻDY może SKORZYSTAĆ !!! - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

DO KOŃCA LIPCA - 100 ZŁ - KAŻDY może SKORZYSTAĆ !!!

Drodzy klienci!

TYLKO do KOŃCA LIPCA KAŻDY z klientów, który dokona zamówienia 4 różnych produktów z naszego SKLEPU lub jego zamówienie wyniesie łącznie 1100 zł i więcej, otrzyma 100 zł RABATU !!! W TYM TYGODNIU (9-13 LIPCA) ŁĄCZYMY PROMOCJE !!! Kolejny taki RABAT juz niebawem, a tymczasem zapraszamy na nasze inne promocje - linki poniżej!

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu, czekamy na telefony całą dobę 

Pozdrawiamy,

Zespół DNAi


Linki do Naszych PROMOCJI

http://www.badanieojcostwa.pl/pl/testdna-promocja.html

http://www.badanieojcostwa.pl/pl/promocja-100-ojcm.html

 

Uwagi:

Z promocji mogą skorzystać tylko klienci indywidualni, promocja nie dotyczy instytucji, warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie badania/zamówienia do 4 dni roboczych liczonych od momentu złożenia zamówienia. Więcej informacji na temat promocji w biurze.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.