UWAGA !!! w nadchodzącym tygodniu - 100 zł dla pierwszych 10 klientów. KOLEJNY TAKI RABAT JUŻ NIEBAWEM! - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

UWAGA !!! w nadchodzącym tygodniu - 100 zł dla pierwszych 10 klientów. KOLEJNY TAKI RABAT JUŻ NIEBAWEM!

Drodzy klienci!

TYLKO w nadchodzącym tygodniu czyli od 21 do 25 maja pierwszych dziesięciu klientów, którzy dokonają zamówienia dowolnego badania otrzymają 100 zł rabatu. Jeśli dokonacie zamówinia przez naszą stronę możecie zyskać podwójnie przy zamówieniu badania OJC1p - Prywatne badnie ojcostwa - promocja - 499 zł (cena regularna 699 zł) - W TYM TYGODNIU ŁĄCZYMY PROMOCJE!

Klientów zamawiających badania przez naszą stronę internetową, prosimy o kontakt z biurem przed dokonaniem płatności przelewem w celu weryfikacji możliwości skorzystania z rabatu (znalezienia się w gronie pierwszych 10 klientów tego tygodnia)

Zapraszamy do kontaktu, czekamy na Państwa telefony.

Zespół DNAi

 

 

Uwagi:

Z promocji mogą skorzystac tylko klienci indywidualni, promocja nie dotyczy instytucji, więcej informacji na temat promocji w biurze.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.