UWAGA !!! w TYM tygodniu badanie Ojcostwa z MIKROŚLADU - 100 zł dla pierwszych 10 klientów. - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

UWAGA !!! w TYM tygodniu badanie Ojcostwa z MIKROŚLADU - 100 zł dla pierwszych 10 klientów.

Drodzy klienci!

W związku z Waszym dużym zainteresowaniem CZERWCOWĄ PROMOCJĄ badania OJCOSTWA z  MIKROŚLADU organizujemy ją ponownie w LIPCU! TYLKO w nadchodzącym tygodniu czyli od 9 do 13 LIPCA pierwszych dziesięciu klientów, którzy dokonają zamówienia badania OJCOSTWA Z MIKROŚLADU otrzymają 100 zł rabatu. W TYM TYGODNIU ŁĄCZYMY PROMOCJE! Jeśli dokonacie zamówienia 4 różnych produktów z naszego sklepu lub wasze zakupy przekroczą 1100 zł otrzymacie RABAT - 100 zł

Klientów zamawiających badania przez naszą stronę internetową, prosimy o kontakt z biurem przed dokonaniem płatności przelewem w celu weryfikacji możliwości skorzystania z rabatu (znalezienia się w gronie pierwszych 10 klientów tego tygodnia)

Promocję zaczynamy od 10.00 rano.

Zapraszamy do kontaktu, czekamy na Państwa telefony.

Zespół DNAi

 

Linki do naszych PROMOCJI

http://www.badanieojcostwa.pl/pl/testdna-promocja.html

http://www.badanieojcostwa.pl/pl/promocja-100powyzej1100.html


 

 

Uwagi:

Z promocji mogą skorzystać tylko klienci indywidualni, promocja nie dotyczy instytucji, warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie badania do 4 dni roboczych liczonych od momentu złożenia zamówienia. Więcej informacji na temat promocji w biurze.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.