Staż z programem szkoleń LBM - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Staż z programem szkoleń LBM

Zdobądź DOŚWIADCZENIE - praktyki i staże LBM w Centrum Informacji Genetycznych DNAi.

Miejsce pracy: Kraków
Region:  małopolskie
Nr referencyjny:  KRK/2017/07/1S

Centrum Informacji Genetycznych DNAi ogłasza nabór na praktyki laboratoryjno-biurowo-marketingowe. Po ukończeniu praktyk istnieje także możliwość uzyskania pomocy w staraniu się o finansowanie w ramach stażu z Urzędu Pracy (płatnego z UP).
Cel: praktyki laboratoryjno-biurowo-marketingowe dla absolwentów uczelni na kierunkach: genetyka, biochemia, diagnostyka laboratoryjna, marketing lub zarządzanie.Czas trwania praktyk: 520 godzin (ok. 3 m-ce), w systemie 8 godz. dziennie, 5 dni w tygodniu. Staż jest bezpłatny.

Praktyki nie są fikcyjne i po ukończeniu stażu Państwa wiedza i doświadczenie zawodowe z całą pewnością przejdą na wyższy poziom zaawansowania (ze stażu skorzystają osoby, które chcą faktycznie zdobyć nową wiedzę i umiejętności praktyczne). W zamian za wiedzę (naukę) oczekujemy pomocy w sprawach bieżących, powiązanych ze stażem, zgodnie z programem stażu. 

Po zakończeniu praktyk wydawane jest ZAŚWIADCZENIE o odbyciu praktyk w Centrum Informacji Genetycznych DNAi, z informacjami na temat przebiegu i zakresu praktyk oraz nabytych umiejętności. Przykładowe ZAŚWIADCZENIE.

Preferowane WYKSZTAŁCENIE aplikantów: biolog, biolog molekularny, analityk medyczny, diagnosta laboratoryjny, biotechnolog, biochemik, jak również osoby z wykształceniem marketingowym lub ekonomicznym.

Praktyki pełnią funkcje poznawcze i mają na celu przyuczenie do zadań pomijanych zwykle na uczelniach, a wymaganych przez pracodawców.

Charakter pracy/praktyki laboratoryjnej: izolacja DNA, PCR, rozdziały elektroforetyczne, optymalizacja technologii, proste analizy bioinformatyczne, analityka biochemiczna, reszty nauczymy... umożliwiamy także wdrażanie własnych technologii (praca twórcza), jakkolwiek praktyki obejmują także zadania rutynowe, ustalanie ojcostwa, ekspertyzy kryminalistyczne, badania DNA, inne badania genetyczne, nowe technologie genetyczne, biochemiczne i bioinformatyczne. W chwili obecnej rozwijamy także dział spersonalizowanej medycyny molekularnej, z czym wiąże się udział w opracowywaniu i optymalizacji nowych technologii z zakresu genetyki medycznej.

Charakter pracy/praktyki biurowej: obsługa telefoniczna klientów, prace marketingowe, dotacje unijne (Innowacyjna gospodarka i inne) oraz naukowe (NCN, NCBIR) składanie zestawów do pobierania DNA, przygotowywanie podkładek pod ekspertyzy genetyczne, wystawianie ofert, dokumentacja biurowo-laboratoryjna, rejestracja produktów leczniczych, wnioski dotacyjne powiązane z laboratorium ...

Charakter pracy/praktyki marketingowej, powiązanej z biurem i laboratorium: kontakt bezpośredni z klientem, przygotowywanie ofert, wycen, baz marketingowych klientów laboratorium DNAi.

Wymagania: j. ang., znajomość podstawowych technik biologii molekularnej i biotechnologii i/lub zasad biurowo-marketingowych, zdolność do kreatywnego myślenia (nie tylko odtwórczego wykonywania procedur), PASJA (nie tylko zarobkowa), umiejętność rozwiązywania problemów, opanowanie, umiejętność obniżania entropii (porządkowania), dystans do siebie i otoczenia, umiejętność zarządzania własnymi projektami, pracami i zadaniami zespołu. Oczekujemy chęci do nauki ... reszty nauczymy.

Rekrutacja obejmuje następujące, etapy:

a. rozmowa wstępna (możliwa także telefonicznie),

b. 7 dniowy okres zapoznawczy, po którym obydwie strony decydują czy staż będzie kontynuowany,

c. właściwa praktyka (łącznie z okresem punktu b), zakończona zaświadczeniem z przebiegu praktyk,

d. decyzja w sprawie ewentualnego stażu płatnego z UP i ewentualna pomoc formalna.

 

APLIKACJE: CV z podaniem terminu dyspozycyjności (proponowanej daty rozpoczęcia praktyk) na adres: praca@dnai.pl. Prosimy także o załączanie linku do niniejszego ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

W przypadku zainteresowania z naszej strony, konsultant DNAi skontaktuje się z Państwem.

Zapraszamy!

Zespół DNAi

 

 

 

Słowa kluczowe: Badania genetyczne, badanie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, testy DNA, ekspertyzy kryminalistyczne, genealogia, badania biochemiczne, genetyka, biologia molekularna, genomika, medycyna sądowa, diagnostyka genetyczna w medycynie spersonalizowanej, marketing i zarządzanie, absolwent, absolwenci, staż, praktyki, laboratorium.

 

Praca, oferty pracy, oferta pracy, job, jobs, pracuj.pl, jobs.pl, praca.pl, gazetapraca.pl, kariera, kariera.pl, jobpilot.pl, praca.gov.pl, praca.org, praca.gratka.pl,

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.