PROMOCJA TYGODNIA - GENETYCZNY TEST DLA ZDRADZONYCH - tanio, szybko i dyskretnie! - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

PROMOCJA TYGODNIA - GENETYCZNY TEST DLA ZDRADZONYCH - tanio, szybko i dyskretnie!

 

Tylko w bieżącym tygodniu (10 - 16 lutego 2020) oferujemy GENETYCZNY test ZDARDY za jedyne 699 zł. Gwarantujemy pierwsze informacje o wynikach już po 7 dniach roboczych!

Nie czekaj, zadzwoń, ZAMÓW PAKIET DLA ZDRADZONYCH i rozwiej SWOJE wątpliwości!

Cena regularna badanie to 899 zł, a w tym tygodniu możesz ZAOSZCĘDZIĆ NAWET 200 ZŁ

http://www.badanieojcostwa.pl/bzt-1.html

W celu skorzystania z promocji należy złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem 531-545-500 oraz dokonać płatności za badanie do 4 dni roboczych. Promocja dostępna tylko dla klientów indywidualnych, nie dotyczy instytucji, więcej informacji na temat promocji w biurze.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy,

Zespół DNAi

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.