Promocja na ustalenie dodatkowego profilu! - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Promocja na ustalenie dodatkowego profilu!

DNAI WSPIERA DUŻE RODZINY !!! Promocja na ustalenie profilu TRZECIEGO DZIECKA - JEDYNE 99 ZŁ TYLKO DO 17 lutego 2020r.! Wyjątkowa okazja, jeżeli potrzebujesz ustalić dodatkowy profil genetyczny - profil trzeciego dziecka do prywatnego badania ojcostwa, teraz zapłacisz mniej. TAK TANIO JESZCZE NIGDY NIE BYŁO !!!

Wyspecjalizowany zespół, wraz z biegłym sądowym rutynowo wykonuje badania na 27! somatycznych układach STR z możliwością rozszerzenia badań do ponad 50 układów STR w czasie 10 dni roboczych.

Nie czekaj, złóż zamówienie już teraz!

http://www.badanieojcostwa.pl/testdna-na-ojcostwo-promocja-ojc.html

Pozdrawiamy,

Zespół DNAi

 

*promocja dotyczy klientów indywidualnych, którzy zamówili już genetyczne badanie na ustalenie ojcostwa dla ojca i dwójki dzieci, aby skorzystać z promocji należy zamówić telefonicznie badanie i dokonać wpłaty w przeciągu 4 dni od złożenia zamówienia. Badanie w cenie promocyjnej wykonujemy wyłącznie z wymazu z jamy ustnej. 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.