Tylko do 21 stycznia - RABAT 50% na profil drugiego dziecka!! - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Tylko do 21 stycznia - RABAT 50% na profil drugiego dziecka!!

 

 

Prywatne badanie ojcostwa dla trzech osób!

 

 

Drodzy klienci!

W tym tygodniu prywatne badanie ojcostwa dla trzech osób można wykonać w nowej, niższej cenie! Przy określaniu ojcostwa dla dwójki dzieci – profil drugiego dziecka wykonujemy z rabatem 50%! Dodatkowy profil to koszt tylko 149zł*!!!

 

Promocja obowiązuje do 21 stycznia 2019 roku!

Liczba badań w promocyjnej cenie jest ograniczona!

Nie czekaj, złóż zamówienie już teraz!

 

Wyspecjalizowany zespół, wraz z biegłym sądowym rutynowo wykonuje badania na 27! somatycznych układach STR z możliwością rozszerzenia badań do ponad 50 układów STR w czasie 5 - 10 dni roboczych.

 

Promocja obowiązuje tylko przy telefonicznym złożeniu zamówienia i podaniu informacji o promocji ze strony internetowej. Badanie w cenie promocyjnej wykonujemy wyłącznie z wymazu z jamy ustnej. Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu: 533-404-301 lub prościej, w naszym systemie elektronicznym.

 

Pozdrawiamy,

Zespół DNAi

 

 

*promocja dotyczy klientów indywidualnych, aby skorzystać z promocji należy dokonać wpłaty w przeciągu 4 dni od złożenia zamówienia.

 

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.