RABAT 100 zł i 200 zł przy zakupie 3 i 4 produktów - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

RABAT 100 zł i 200 zł przy zakupie 3 i 4 produktów

WYJĄTKOWA PROMOCJA !!!

Zamawiając 3 PRODUKTY możez zaoszczędzić nawet 100 ZŁ a przy 4 PRODUKTACH nawet do 200 zł !!! 

PROMOCJA TRWA DO PONIEDZIAŁKU 17 LUTEGO 2020 ROKU

WARUNKI PROMOCJI*

1. ZADZWOŃ I PODAJ HASŁO PROMOCYJNE: "PROMOCJA 100 i 200 mniej"

2A. Zamów 3 różne produkty, których łączna kwota przekroczy 799 zł a otrzymasz RABAT - 100 ZŁ.

LUB

2B. Zamów 4 różne produkty, których łączna kwota przekroczy 1100 zł a otrzymasz RABAT - 200 ZŁ.

3. Otrzymany RABAT ważny jest tylko przez 4 dni robocze, radzimy więc dokonać płatności w możliwie najkrótszym terminie. 

 

LICZBA ZAMÓWIEŃ OBJETYCH PROMOCJĄ JEST OGRANICZONA !!!

Nie czekaj, złóż zamówienie już teraz!

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu

 Pozdrawiamy,

Zespół DNAi

 

 

*promocja dotyczy klientów indywidualnych, aby skorzystać z promocji należy zamówić telefonicznie 3 lub 4 różne produkty i dokonać wpłaty w przeciągu 4 dni od złożenia zamówienia - RABAT - 100 ZŁ ORAZ  RABAT - 200 ZŁ mają termin ważności 4 dni robocze liczone od daty zamówienia. W przypadku niedokonania płatności w wyznaczonym terminie należy powiększyć kwotę płatności o wartość rabatu.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.