Centrum Informacji Genetycznych DNAi - KONTAKT - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Kontakt

 

Centrum Informacji Genetycznych DNAi

ul. Bałtycka 3, 31-214 Kraków

NIP: PL 551 114 72 38, REGON: 070 675 798


Tel. kom.:        
7 3 3  1 3 1  6 0 6

Tel./fax:  + 4 8 1 2  3 4 1   4 5  1 4 

Nocny dyżur:   5 3 4  6 7 6  8 0 1 
 

e-mail: dnai@dnai.pl


Bank Zachodni WBK S.A.
Kod SWIFT (BIC): WBKPPLPP

Przelewy złotowe (PLN)
65 1090 1838 0000 0001 2289 9734 

Przelewy walutowe (EUR)
90 1090 1838 0000 0001 2290 0157

Zapraszamy do skorzystania z elektronicznego systemu zamówień.

Dla osób dla których anonimowość badań ojcostwa jest priorytetem polecamy zakup naszego zestawu do samodzielnego pobierania DNA dostępnego. Osoby, które chciałyby wykonać badanie dla celów sądowych zapraszamy do naszych punktów protokolarnych pobrań w całej Polsce.    

 

 

 

 

 

 

 


Nasi eksperci czekają na Państwa telefon i chętnie udzielą wyczerpujących informacji
na każde Państwa pytanie!

 Wiarygodnosć i Certyfikaty 

Plakat informacyjny

Druki: 

 

Promocje w elektronicznym systemie zamówień

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.