Identyfikacja genetyczna - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Identyfikacja genetyczna

Laboratorium DNAi prowadzi identyfikację genetyczną osób żyjących jak również identyfikację pośmiertną, w tym analizę genetyczną mocno zniszczonego materiału i śladów biologicznych.

Badania Genetyczne

WPROWADZENIE: W identyfikacji genetycznej jeszcze kilka lat temu stosowano metody RFLP. Światowe organizacje zajmujące się standaryzacją identyfikacji genetycznej rekomendują jednak wykorzystanie bardziej precyzyjnej metody badania zmienności genomowego DNA (gDNA) w układach STR (Short Tandem Repeats). Metoda ta polega na ustalaniu liczby powtórzeń identycznych fragmentów DNA takich jak np. …-CAG-CAG-CAG-CAG-CAG-CAG-…. Kombinacja tych liczb w każdym z badanych układów jest unikalna dla każdego z nas i stanowi niejako „genetyczny odcisk palca” (profil genetyczny). Międzynarodowe wytyczne identyfikacji genetycznej podkreślają, że badania te powinny być prowadzone na przynajmniej 11 niezależnych układach STR, co praktycznie umożliwia uzyskanie niepodważalnych i ostatecznych wyników (w naszym laboratorium wykonujemy rutynowo badania 16 układów STR do 7 dni roboczych z możliwością skrócenia do 2-3 dni w wyjątkowych sytuacjach). Identyfikacja genetyczna ofiar odbywa się przez porównanie ustalonego profilu DNA z materiałem genetycznym najbliższych członków rodziny. Pamiętając, że połowa genomowego DNA dziedziczona jest w linii matki a połowa w linii ojca, najlepszym materiałem porównawczym staje się DNA rodziców lub ich dzieci (zwykle prosty wymaz komórek jądrzastych z jamy ustnej). Należy podkreślić jednak, że przy mocno zniszczonym materiale biologicznym ofiar/zmarłych wykonanie testów w oparciu o standardowe metody badań układów STR gDNA może okazać się niemożliwe. W takim przypadku wykonuje się bardziej skomplikowane analizy sekwencyjne mitochondrialnego DNA (mtDNA), innego rodzaju materiału genetycznego, dziedziczonego wyłącznie w linii matki, którego ilość w pojedynczej komórce może przekraczać 1 000 kopii. Taka przewaga ilościowa DNA mitochondrialnego nad genomowym umożliwia jednoznaczną identyfikację nawet przy mocno zniszczonym materiale biologicznym i wykonywana jest zwykle z fragmentów kości a nawet dobrze zachowanych przedmiotów osobistych.


Badania GenetyczeOferowane przez nas genetyczne analizy porównawcze prowadzone są z wykorzystaniem uznanych na całym świecie technologii identyfikacji genetycznej w oparciu o genotypowanie układów STR t.j. AmpFlSTR Identifiler PCR Amplification Kit, PowerPlex(R) 16 System, PowerPlexR ES Monoplex System i/lub sekwencjonowanie mitochondrialnego DNA.

Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji - standardowe badanie ojcostwa już za 949 zł brutto w 5-7 dni roboczych. Posiadane przez nas międzynarodowe certyfikaty GEDNAP stanowią potwierdzenie najwyższej jakości badań identyfikacji genetycznej, wykonywanych w laboratorium firmy BioTe21.

Szanując Państwa zainteresowanie wiedzą w zakresie prowadzonej identyfikacji genetycznej oferujemy  konsultacje naukowo-technologiczne, wsparte najnowszą, światową wiedzą na temat wykonywanych przez nas badań. Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie.

 

 

identyfikacja ciał ofiar, ciała ofiar, ciało ofiary, medycyna sądowa, medycyna sadowa, identyfikacja ciała, identyfikacja ciał, badania materiału genetycznego, identyfikacja genetyczna: Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska, identyfikacja żony prezydenta, katastrofa Smolensk, Katastrofa pod smoleńskiem, Katastro

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.