GK - badanie pochodzenia w linii żeńskiej - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

GK - badanie pochodzenia w linii żeńskiej

Genealogiczne badania genetyczne w kierunku ustalenia pochodzenia w linii żeńskiej. 

Oznaczenie testu: GK

Opis badania: Badanie opiera się o analizę mitochondrialnego DNA (mtDNA) i pozwala na uzyskanie informacji na temat przynależności przodków badanego człowieka do konkretnych grup etnicznych nawet do kilkudziesięciu tysięcy lat wstecz. Mitochondrialne DNA (mtDNA), dziedziczone jest z pokolenia na pokolenie w linii żeńskiej (syn dziedziczy mtDNA matki ale nie przekazuje go dalej swoim potomkom). Wynikiem badania jest PROFIL GENETYCZNY mtDNA, przedstawiony jako zestaw numerycznie oznaczonych alleli miejsc SNP mitochondrialnego DNA (np T16189C, C16519T ...), które jako profil wprowadzane są następnie do baz zawierających profile wcześniej przebadanych osób. Analiza ma na celu porównanie Państwa profilu z profilami osób w Polsce i na całym świecie, a tym samym określenie Państwa pochodzenia w linii żeńskiej. Więcej informacji na wydzielonej stronie DNAi Genealogia.

Badanie obejmuje:

- oznaczenie profilu mtDNA,
- analizę porównawczą uzyskanego profilu mtDNA z wykorzystaniem światowych baz mtDNA,
- ustalenie haplogrupy mtDNA.

Ekspertyza zawiera wyniki badań wraz z opisem i przystępnie napisanymi wnioskami eksperta DNAi. 

Informacje dodatkowe:

Zbadaj swoje DNA także w linii męskiej i dowiedz się więcej o pochodzeniu Twojej rodziny!

Osoby, które wykonują testy genealogiczne wybierają także wizualizację kodu DNA - ArtGen.

 

Cena: 1260.00 zł
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.