DOMOWE TESTY DIAGNOSTYCZNE - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

DOMOWE TESTY DIAGNOSTYCZNE

Domowe testy diagnostyczne w swojej budowie i fukncji przypominają powszechnie znane testy ciążowe, choć ich funkcja i przeznaczenie jest inne. Testy te nie są inwazyjne i nie wymagają bezpośredniego kontaktu z ciałem człowieka, stąd uważa się je za bezpieczne.

DNAi testy domowe diagnostycznePoniżej, wybraliśmy dla Państwa proste zestawy, które obejują:

  • Testy na obecność narkotyków i dopalaczy,
  • Testy infekcyjne, w tym ch. wenerycznych, HIV, HCV, HBV, HPV,
  • Testy  ginekologiczne i andrologiczne, testy ciążowe
  • Testy wykrywające choroby, w tym nowotworowe,
  • Inne testy domowe, alkotesty itp.

Największym Państwa zainteresowaniem cieszą się domowe testy na narkotyki, które umożliwią wykrycie tych substancji w moczu lub ślinie. Dzięki nim można sprawdzić m.in. czy dziecko bierze narkotyki.

Testy na obecność narkotyków w krwi lub włosach wymagają już wysłania próbki na adres laboratorium.

Wiedza o tym, jaki narkotyk chcemy wykryć, jest podstawową informacją przy zamawianiu testu, stąd podajemy poniżej krótkie opisy dostępnych testów na obecność substancji niedozwolonych prawnie, które można zamówić do domu. 

Test na narkotyki w ślinie, polega na pobraniu próbki śliny, nałożeniu jej na pasek testowy i po upływie czasu podanego w instrukcji odczytaniu wyniku w postaci barwnych linii na panelu testowym.

Test na narkotyki w moczu najlepiej jest wykonać, wtedy, gdy wydaje się, że badana osoba jest pod wpływem narkotyków. Próbkę moczu nakłada się podobnie jak w testach na substancje niedozwolone w ślinie. 

Wymienione testy są bezpieczne - nie mają kontaktu bezpośredniego z ciałem człowieka i nie wymagają zastosowania technik inwazyjnych tj. pobierania krwi lub też innego materiału biologicznego. 
LISTA PRODUKTÓW I USŁUG DOSTĘPNYCH W ELEKTRONICZNYM SYSTEMIE ZAMÓWIEŃ (W SKLEPIE):

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.