Cennik oraz terminy realizacji - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Cennik oraz terminy realizacji

Zapraszamy Państwa do skorzystania z wydzielonego, Elektronicznego Systemu Zamówień (Sklepu), gdzie znajdą Państwo aktualne ceny badań, terminy realizacji i PROMOCJE czasowe.

Zespół DNAi dokłada wszelkich starań by zachować najwyższą jakość, obniżając jednocześnie ceny badań.

Gwarantujemy:

  • najwyższą na rynku pewność wyniku, dzięki rutynowo prowadzonej analizie 16-stu somatycznych układów genetycznych typu STR z siedemnastym układem amelogeniny (marker płci),
  • możliwie najkrótszy czas badania, przez zastosowanie nowoczesnej i wysokorozdzielczej aparatury, wykonującej jednocześnie analizy wielu próbek,
  • konkurencyjne ceny badania,
  • ochronę danych osobowych.

Wszystkie potrzebne dane do wykonania badania, jak również same wyniki stanowią tajemnicę firmy i nie będą bez Państwa zgody i wiedzy rozpowszechniane.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy do elektronicznego systemu zamówień i płatności (SKLEP).

 

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane przez GEDNAP Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE BADANIE OJCOSTWA jak również protokolarny TEST DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie BADANIA GENETYCZNE wykonywane są w Polsce od 5-7 dni roboczych, w oparciu o międzynarodowe standardy jakości przy zachowaniu absolutnej poufności. Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w związku z dużym zainteresowanie PROKURATUR i  środowisk zajmujących się badaniami kryminalistycznymi powstał profesjonalny serwis i oferta przeznaczona specjalnie dla tych jednostek. Mając na uwadze, iż w niektórych postępowaniach karnych TERMIN wydania OPINII BIEGŁEGO SĄDOWEGO ma kluczowe znaczenie dla sprawy, oferujemy wysoką skuteczność, NAJKRÓTSZY w Polsce CZAS realizacji (7-15 dni) oraz pełną CZYTELNOŚĆ wydawanych EKSPERTYZ kryminalistycznych. Zapraszamy.
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, w tym sądowego ustalania ojcostwa i pokrewieństwa, skłoniły nas do wydzielenia tego działu i  utworzenia oferty przeznaczonej dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR, a unikatowe na polskim rynku badanie genetyczne mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantuje skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Doświadczenie oraz profesjonalizm zespołu DNAi zapewniają jednoznaczność i czytelność wydawanych ekspertyz.  Zapraszamy.