Cennik oraz terminy realizacji - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Cennik oraz terminy realizacji

Zapraszamy Państwa do skorzystania z wydzielonego, Elektronicznego Systemu Zamówień (Sklepu), gdzie znajdą Państwo aktualne ceny badań, terminy realizacji i PROMOCJE czasowe.

Zespół DNAi dokłada wszelkich starań by zachować najwyższą jakość, obniżając jednocześnie ceny badań.

Gwarantujemy:

  • najwyższą na rynku pewność wyniku, dzięki rutynowo prowadzonej analizie 16-stu somatycznych układów genetycznych typu STR z siedemnastym układem amelogeniny (marker płci),
  • możliwie najkrótszy czas badania, przez zastosowanie nowoczesnej i wysokorozdzielczej aparatury, wykonującej jednocześnie analizy wielu próbek,
  • konkurencyjne ceny badania,
  • ochronę danych osobowych.

Wszystkie potrzebne dane do wykonania badania, jak również same wyniki stanowią tajemnicę firmy i nie będą bez Państwa zgody i wiedzy rozpowszechniane.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy do elektronicznego systemu zamówień i płatności (SKLEP).

 

 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.