BADANIA Z WŁOSÓW, ŚLADÓW ... - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

BADANIA Z WŁOSÓW, ŚLADÓW ...


Oferujemy Państwu wykonanie testu ojcostwa z mikrośladów w przypadku, gdy nie ma możliwości pobrania materiału biologicznego z jamy ustnej za pomocą Zestawu. Analizie mogą podlegać mikroślady tj:

 • krew - wysuszone ślady krwi na dowolnej powierzchni (tkanina, podpaska tampon),
 • plamy nasienia (zużyta prezerwatywa lub ślady na tkaninie),
 • włosy z cebulkami,
 • patyczki do uszu,
 • nieprana bielizna,
 • kości,
 • wyskrobiny spod paznokci,
 • paznokcie i inne tkanki,
 • odciski palców - (np. kierownica, lewarek samochodowy, rękojeść noża),
 • wydzielina z nosa (chusteczki higieniczne, odzież),
 • niedopałek papierosa,
 • maszynka do golenia,
 • nieprana bielizna oraz inne ubrania mające kontakt ze skórą (majtki, koszula),
 • ślady śliny,
 • smoczek, gryzak, smoczek od butelki,
 • znaczek lub koperta zaklejone przez poślinienie kleju,
 • szczoteczka do zębów,
 • używane, nie wypłukane sztućce,
 • szczotka do włosów, grzebień.


Badanie ojcostwa z mikrośladów wymaga zastosowania niestandardowych metod izolacji DNA oraz istnieje ryzyko uzyskania zbyt małej ilości DNA w mikrośladzie. Taki materiał niestety uniemożliwi identyfikację profilu genetycznego oraz wydanie wyniku. W tej sytuacji proponujemy wykonanie testu PCR sprawdzającego, czy dany mikroślad zawiera wystarczająca ilość DNA. Zwracamy szczególną uwagę by się upewnić, że mikroślad pochodzi od jednej osoby (np. że szczoteczka do zębów używana była wyłącznie przez jedną osobę)! Wstępny test PCR nie sprawdza czy DNA mikrośladu pochodzi od jednej czy od większej liczby osób  ale wskazuje na integralność (jakość) oraz ilosć DNA mikrośladu (najważniejsze kryterium skutecznego oznaczenia profilu DNA).

Termin realizacji badania to 3 dni robocze.

W przypadku uzyskania odpowiedniej ilości DNA w mikrośladzie przystępujemy do dalszego etapu badań.

Istnieje również możliwość wykonania badania ekspresowego, realizowanego w ciągu 5 dni roboczych w cenie zwiększonej o 50% względem badania podstawowego lub priorytetowego badania ekspresowego wykonywanego do 3 dni roboczych w cenie zwiększonej o 100%.

Po wykonaniu testu PCR informujemy Państwa telefonicznie bądż mailowo o wyniku badania. Jeśli wynik jest pozytyczny (+) za Państwa zgodą przechodzimy do właściwych badań- testu na ojcostwo OJC1. Prosimy wówczas o uiszczenie opłaty za postawowy test na ojcostwo.

Pisemny wynik (ekspertyzę) wysyłamy przesyłką pocztową na wyznaczony adres lub można go odebrać osobiście u nas w biurze.

Dodatkowo można uzyskać informację telefoniczną o wyniku badania poprzez podanie hasła, które można umieścić podczas wypełniania formularza zamówienia, znajdującego się w Państwa Zestawie.

Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, najkrótsze terminy realizacji, pełną ochronę danych osobowych oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam miło odpowiedzieć na każde Państwa pytanie dotyczące badań.

Badania mitochondrialnego DNA oraz analizy chromosomu Y

Prócz metody analizy somatycznych układów STR, laboratorium DNAi opracowało i wdrożyło technologie badań mitochondrialnego DNA (mtDNA), umożliwiające identyfikację genetyczną nawet zniszczonych mikrośladów w linii matki, jak również metodą analizy STR chromosomu Y w linii ojca. Więcej informacji na stronach sklepu.

Dziękując za zaufanie, pragniemy podkreślić, że z każdego Państwa zamówienia część środków przeznaczana jest  na rozwój nowych technologii z zakresu medycyny molekularnej  w tym diagnostyki genetycznej predyspozycji chorób nowotworowych.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z wydzielonego, elektronicznego systemu zamówień i płatności (Sklepu), gdzie oferowane są czasowe PROMOCJE CENOWE.
Niezeależnie od elektronicznego systemu zamówień, badania mogą także zlecić: telefonicznie, w biurze DNAi oraz pocztą elektroniczną e-mail.Tematyka strony: badać z włosa, badania DNA z włosa, badania DNA z włosa-, badania genetyczne włosów, badania genetyczne z włosa, badania wlosa, badania włosa DNA, badania z wlosa dla sądu, badania z włosa, badania z włosa sąd, badania z włosów, badanie DNA wlosa, badanie DNA włosów, badanie DNA z włosa, badanie DNA z włosa-, badanie genetyczne włosa, badanie genetyczne z włosa, badanie włosa cena, badanie włosa katowice, badanie włosa kraków, badanie włosa na, badanie włosa poznań, badanie włosa trójmiasto, badanie włosa w, badanie włosa warszawa, badanie włosa wrocław, badanie włosów z, badanie z włosa, badanie z włosa-, badanie z włosa dla sądu, badanie z włosa sąd, badanie z włosa z, badanie z włosów, badanie.włosa, badaniezwłosa, DNA włos, ojcostwo z włosa, ojcostwo z włosa-, ojcostwo z włosów, protokolarne badanie z włosów, sądowe badania z włosów, sądowe badanie z włosów, test DNA włosa, test DNA włosów, test DNA z włosa, test na ojcostwo z włosa, test na ojcostwo z włosów, test włosa, test z włosa, test z włosów, test, NA z włosa, testy na ojcostwo z włosa, testy włosa, testy z wlosa, testy z włosa, alan ojcostwa z włosa, wlos badanie, wlos test, włos badanie, włos DNA, włos test, włos testy, zaprzeczenie ojcostwa z wlosa

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.