- Ustalanie pochodzenia -GENEALOGIA - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

- Ustalanie pochodzenia -GENEALOGIA

POZNAJ SWOJE KORZENIE GENEALOGICZNE SIĘGAJĄCE WIELE TYSIĘCY LAT WSTECZ!

   Wykorzystywane w naszym laboratorium nowe metody badań DNA dają możliwość wglądu w przeszłość genetyczną i ustalenia korzeni genealogicznych. Niesamowite możliwości jakie dają współczesne metody biologii molekularnej umożliwiają weryfikację: więzi rodzinnych, dziedziczonych nazwisk, określenie pochodzenia grup przodków, gałęzi rodów oraz szlaków migracji na przestrzeni tysięcy lat wstecz. Informacje te jako ostateczne i rozstrzygające doskonale uzupełnią wyniki badań klasycznej genealogii, skracają czas poszukiwań i wskazują na nowe źródła udokumentowanej informacji.

 Więcej informacji znajdą Państwo na wydzielonej na tematycznej stronie DNAi GENEALOGIA.

   Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, krótkie terminy realizacji oraz pełną ochronę danych osobowych.

Lista aptek i jednostek medycznych w Polsce, w których anonimowo możesz kupić zestaw do samodzielnego pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego - DNAiTest®

DNAi badania genealogiczne


GK - badanie pochodzenia w linii żeńskiej

cena: 1390 zł
GK - badanie pochodzenia w linii żeńskiej

Genealogia, badanie mitochondrialngeo DNA, analiza pochodzenia, korzenie rodziny w linii żeńskiej.

GM - badanie pochodzenia w linii męskiej

cena: 1390 zł
GM - badanie pochodzenia w linii męskiej

Genealogia, badanie mitochondrialngeo DNA, analiza pochodzenia, korzenie rodziny w linii męskiej.

Test pochodzenia GPS - GPS Origins® Ancestry Test

cena: 1999,00 zł
Test pochodzenia GPS - GPS Origins® Ancestry Test

Poznanie swojego pochodzenia poprzez testy DNA może ujawnić wiele rzeczy, których być może nie wiedziałeś o swoich najgłębszych korzeniach. Historia Twojej rodziny zawarta jest w Twoim unikalnym kodzie genetycznym, tylko czeka, aż ją odkryjesz. 

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.