BADANIA DNA ROŚLIN I GRZYBÓW - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

BADANIA DNA ROŚLIN I GRZYBÓW

Centrum Informacji Genetycznych DNAi zajmujemy się opracowywaniem nowych technologii, w tym identyfikacji genetycznej bakterii, roślin i grzybów.

  • ITStest®-plant & fungi, badanie, która ma zastosowanie w ustalaniu profilu materiałów biologicznych zanieczyszczonych fragmentami roślin, grzybów, jak również precyzyjne oznaczanie gatunków roślin, w tym odmian roślin zakazanych prawnie (np. Konopii) i grzybów halucynogennych. Technologia ta ma także zastosowanie w monitorowaniu procesów przetwórstwa spożywczego.
  • rDNAtest®-bacteria, która umożliwia oznaczenie profilu mikrobiologicznego nieznanych bakterii.

 

Więcej na ten temat znajdą Państwo na naszych stronach dedykowanych nowym technologiom:mtDNAtest.pl

Współpracujemy ściśle z licznymi ośrodkami specjalizującymi się w badaniach naukowych i technologicznych. Stąd możemy przygotować dla Państwa skomplikowane, wielowątkowe ekspertyzy wykonywane przez uznanych biegłych z wieloletnim stażem pracy. Wystarczy wysłać do nas materiał badany lub poinformować nas o konieczności jego odbioru, a my zajmiemy się resztą. 

Dzięki naukowo-technologicznemu podejściu do badań jesteśmy zawsze o krok przed innymi jednostkami. Nowe technologie umożliwiają znacznie większą skuteczność i dokładność badań.    

Więcej informacji:

 

ITS - Identyfikacja genetyczna roślin i grzybów

cena: 360.00 zł
ITS - Identyfikacja genetyczna roślin i grzybów

 Identyfikacja genetyczna gatunku/szczepu rośliny lub grzyba.

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.