- ArtGen - wizualizacja Twojego DNA - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

- ArtGen - wizualizacja Twojego DNA

Promocja wizualizacji kodu DNA,   
Twój pomysł na prezent dla całej rodziny!

Zamów u nas zestaw do samodzielnego pobierania DNA i zleć badanie kodu genetycznego Twojej rodziny. Zamawiając w naszym laboratorium wizualizację kodu DNA całej rodziny sprawisz, że wszyscy jej członkowie poczują wyjątkową tożsamość i jedność. Certyfikat kodu DNA może stanowić początek budowania własnego genetycznego drzewa genealogicznego rodziny

Artgen21 - Certyfikat - wizualizacja kodu DNA

 

 

 

   

  • Promocja wizualizacji kodu DNA - Certyfikat ArtGen21
     

 

Opcja Specjalna:

 

 

 

  • Wizualizacja kodu DNA - Artystyczna prezentacja kodu DNA,
    wizualizowanego (obraz lub rzeźba) przez krakowskich artystów. Cena zależy od wyboru formatu i artysty (ok. 1000 PLN).
    Ternin realizacji do uzgodnienia.

 

Więcej na stronach ArtGen21.

Artgen oferuje artystyczną i trwałą formę prezentacji indywidualnego profilu genetycznego lub pary profili (np. profil małżeński), oznaczanych wyłącznie na podstawie wymazu komórek jądrzastych z podpoliczkowej części jamy ustnej. Pozyskany na drodze analizy laboratoryjnej profil genetyczny 16-układów STR, będzie zgodnie z życzeniem klienta, opracowywany w formie artystycznej (np. grafika, obraz olejny, obraz na szkle, płaskorzeźba, itp.) przez artystów współpracujących, którzy chętnie udzielą pomocy w estetycznym doborze formy prezentacji wyników. Zindywidualizowane pamiątki genetyczne można wykorzystać na własne potrzeby (np. ozdobić ściany eleganckim i nowoczesnym obrazem), jak również podarować w prezencie.

 

        

Artyści współpracujący w projekcie ArtGen21 tworzą komputerowy obraz oparty o wynik badań genetycznych. W zależności od preferencji klienta, dostępne są indywidualne grafiki tworzone od początku zgodnie z upodobaniami i gustem klienta (konsultacja z artystą, dopasowanie kolorystyki i stylu np. do mieszkania, uwzględnienie uwag), oraz grafiki szablonowe, w których elementem stałym jest tło grafiki, wymieniany jest jedynie profil genetyczny klienta. Wybrane szablony grafik dla jednego profilu genetycznego.

 

                  

 Każdy z małżonków może posiadać na swojej obrączce opisane w ten sposób geny "drugiej połowy", podkreślając wzajemną przynależność do siebie, a zarazem to, jak niezwykła i niepowtarzalna jest ta druga osoba. Wraz z wygrawerowanym na obrączce kodem, otrzymają Państwo od naszych specjalistów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej "Certyfikat Profilu Genetycznego", który potwierdzi wiarygodność badania. 

           ArtGen21 - weding rings 1

Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.