Aktualności - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Aktualności

14 listopada 2018 - TYLKO TERAZ DO 19 LISTOPADA Genetyczny test na udowodnienie zdrady!!! W WYJĄTKOWEJ CENIE!!

TYLKO TERAZ DO 19 LISTOPADA Genetyczny test na udowodnienie zdrady!!! W WYJĄTKOWEJ CENIE!!
Tylko w tym tygodniu genetyczny test na udowodnienie zdrady za jedyne 699 zł! Możesz dowiedzieć się prawdy w niższej cenie. Nie czekaj, skontaktuj się z nami 533-404-301

6 listopada 2018 - RABAT 50% - Biochemiczny TEST ZDRADY

RABAT 50% - Biochemiczny TEST ZDRADY
Do 9 LISTOPADA 2018r. RABAT 50% na biochemiczny TEST ZDRADY (BTZ) dla klientów którzy zamówią genetczny test na udowodnienie zdrady (GTZ)

6 listopada 2018 - 200 zł TANIEJ !!! Ojcostwo z MIKROŚLADU

200 zł TANIEJ !!! Ojcostwo z MIKROŚLADU
Tylko od 6-12 listopada BADANIE OJCOSTWA z mikrośladu 200 zł TANIEJ!!! Przyślij cokolwiek masz! Bieliznę? szczoteczkę? niedopałki papierosa? gumę do żucia? chusteczki higieniczne? I ROZWIEJ SWOJE WĄTPLIWOŚCI !

5 listopada 2018 - 499 zł - NAJTAŃSZE BADANIE OJCOSTWA NA RYNKU !

499 zł - NAJTAŃSZE BADANIE OJCOSTWA NA RYNKU !
TYLKO w tym TYGODNIU (5-12 listopad) przy zamówieniu INTERNETOWYM promocja na prywatne badanie ojcostwa za jedyne 499 zł. Wystarczą tylko 2 wymazy z jamy ustnej aby wszytko stało się jasne.

1 października 2018 - 28 września 2018 Genetyczny test na udowodnienie zdrady PROMOCJA!

28 września 2018 Genetyczny test na udowodnienie zdrady PROMOCJA!
Tylko w tym tygodniu genetyczny test na udowodnienie zdrady za jedyne 599 zł! Możesz uzyskać potwierdzenie wyników testu biochemicznego w niższej cenie. Nie czekaj, skontaktuj się z nami 533-404-301.

10 września 2018 - 17 września 2018 Promocja na BADANIE OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

17 września 2018 Promocja na BADANIE OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW
Drodzy klienci!  W tym tygodniu oferujemy Państwu promocję na badanie ojcostwa do celów prywatnych z mikrośladu za jedyne 699 zł! Tylko teraz można uzyskać potwierdzenie wyników badania z mikrośladów w niższej cenie. Nie czekaj,...
« poprzednia12
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.