Aktualności - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Aktualności

10 grudnia 2018 - Promocja od 10-14 grudnia na Genetyczny test zdrady!

Promocja od 10-14 grudnia na Genetyczny test zdrady!
Tylko w tym tygodniu genetyczny test na udowodnienie zdrady za jedyne 699 zł! Możesz uzyskać potwierdzenie wyników testu biochemicznego w niższej cenie. Nie czekaj, skontaktuj się z nami 533-404-301.

10 grudnia 2018 - Prywatne badanie ojcostwa- PROMOCJA!

Prywatne badanie ojcostwa- PROMOCJA!
Prywatne badanie ojcostwa w jeszcze niższej cenie- w tym tygodniu tylko 499zł! Więcej informacji pod numerem telefonu: 533-404-301. 

3 grudnia 2018 - Y-STR Badanie pokrewieństwa w linii męskiej

Y-STR Badanie pokrewieństwa w linii męskiej
OD 4-11 grudnia mamy dla Państwa test Y-STR w promocyjnej cenie za 900zł!!! Zachęcamy do kontaktu pod numerem: 533 404 301

3 grudnia 2018 - Tylko w tym tygodniu promocja na badania ojcostwa - tylko 499 zł ( promocja ważna do 10 grudnia) !!!

Tylko w tym tygodniu  promocja na badania ojcostwa - tylko 499 zł ( promocja ważna do 10 grudnia) !!!
Oferujemy Państwu promocję na badanie ojcostwa za jedyne 499 zł. Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu: 533-404-301.

29 listopada 2018 - !!!PROMOCJA!!! tylko do 7 grudnia test ZDRADY za 199 zł

!!!PROMOCJA!!! tylko do 7 grudnia test ZDRADY za 199 zł
Tylko w tym tygodniu biochemiczny test ZDRADY już za jedyne 199 zł! Gwarantujemy uzyskanie wyników już po 2 dniach roboczych! Nie czekaj, zadzwoń pod numer 531-545-500 i rozwiej wątpliwości!

27 listopada 2018 - Badanie ojcostwa- PROMOCYJNA CENA!

Badanie ojcostwa- PROMOCYJNA CENA!
Drodzy klienci!  Badanie ojcostwa w niższej cenie? Wykonamy badanie ojcostwa do celów prywatnych z mikrośladu za jedyne 699 zł! Nie czekaj, skontaktuj się z nami pod numerem: 533-404-301. Promocja obowiązuje od 27-30.11.2018
« poprzednia123
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.