Aktualności - BADANIE OJCOSTWA \_\_\_\_gDNA_/_/_/_/ ALIMENTY na dziecko.

Aktualności

14 stycznia 2019 - Tylko do 21 stycznia - RABAT 50% na profil drugiego dziecka!!

Tylko do 21 stycznia - RABAT 50% na profil drugiego dziecka!!
  Przy określaniu ojcostwa dla dwójki dzieci – profil drugiego dziecka wykonujemy z rabatem 50%! Dodatkowy profil to tylko 149zł*!!! Liczba badań w promocyjnej cenie jest ograniczona! Nie czekaj, złóż zamówienie już teraz!  ...

14 stycznia 2019 - RABAT 20% dla trzech różnych produktów! Tylko do 21 stycznia 2019 roku.

RABAT 20% dla trzech różnych produktów! Tylko do 21 stycznia 2019 roku.
  W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Państwa nową, wyjątkową promocję. Przy zakupie trzech różnych produktów z naszego sklepu, otrzymują Państwo 20% rabatu od całej kwoty.  

23 grudnia 2018 - Prywatne badanie ojcostwa- PROMOCJA!

Prywatne badanie ojcostwa- PROMOCJA!
Prywatne badanie ojcostwa w jeszcze niższej cenie- w tym tygodniu tylko 499zł!  Największa pewność wyników na rynku, gwarantowana badaniem 27 układów STR! Więcej informacji pod numerem telefonu: 533-404-301.  \\\\DNAi////

22 grudnia 2018 - 17 grudnia 2018 Promocja na BADANIE OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW

17 grudnia 2018 Promocja na BADANIE OJCOSTWA Z MIKROŚLADÓW
Drodzy klienci!  W tym tygodniu oferujemy Państwu promocję na badanie ojcostwa do celów prywatnych z mikrośladu za jedyne 699 zł! Tylko teraz można uzyskać potwierdzenie wyników badania z mikrośladów w niższej cenie. Nie czekaj,...

20 grudnia 2018 - 31 grudnia 2018 Wielka PROMOCJA ArtGen21 !!!

31 grudnia 2018 Wielka PROMOCJA ArtGen21 !!!
Promocja wizualizacji kodu DNA. TWÓJ POMYSŁ NA PREZENT DLA CAŁEJ RODZINY.

20 grudnia 2018 - 31 grudnia 2018 Testy ZDRADY - tanio i szybko!

31 grudnia 2018 Testy ZDRADY - tanio i szybko!
Tylko w tym tygodniu biochemiczny test ZDRADY już za jedyne 199 zł! Gwarantujemy uzyskanie wyników już po 2 dniach roboczych! Nie czekaj, zadzwoń pod numer 531-545-500 i rozwiej wątpliwości!
« poprzednia1następna »
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania wykonywane są w Polsce w najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej POUFNOŚCI. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji: "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane Laboratorium Genetyczne DNAi oferuje zarówno ANONIMOWE Badanie Ojcostwa jak również protokolarny test DNA dla celów sądowych, wydawany przez doświadczonego biegłego sądowego. Wszystkie badania genetyczne wykonywane są w Polsce w możliwie najkrótszym czasie, w oparciu o stosowane na całym świecie standardy jakości, przy zachowaniu absolutnej poufności. Miło nam poinformować, że specjaliści zespołu wykazali się bezbłędnym wykonaniem między-narodowych testów GEDNAP, co świadczy o profesjonalizmie i biegłości w prowadzeniu badań. Zachęcamy do skorzystania z promocji "Zyskaj PEWNOŚĆ w najniższej cenie!". Nasi eksperci udzielą Państwu wyczerpujących informacji na każde Państwa pytanie. Zapraszamy!
Liczne zlecenia SĄDÓW w zakresie prowadzonych analiz genetycznych, skłoniły nas do przygotowania oferty dla Medycyny Sądowej. Wykonywane testy DNA prowadzone są w oparciu o największą liczbę badanych układów STR (16-41), a unikatowe na rynku badania mitochondrialnego DNA (mtDNA) gwarantują skuteczność identyfikacji nawet przy mocno zniszczonych śladach biologicznych. Miło nam także poinformować, że laboratorium zakończyło prace nad nowymi zestawami do pobierania i zabezpieczania materiału genetycznego DNAiTest® oraz DNAiPak®, które znajdują zastosowanie w badaniach takich jak: protokolarne ustalanie spornego ojcostwa, genealogia w sprawach spadkowych, identyfikacja genetyczna ludzi, zwierząt, fragmentów roślin i grzybów.